дешевше страхування автомобіля поруч

Коли ви попросіть друга про те, скільки їх автомобіль коштує їм, вони зазвичай сказати Вам щомісячну суму кредиту. На жаль, ваш автомобіль коштує набагато більше, ніж просто суму кредиту. Подумай про це. Коли справа доходить до щомісячних витрат, у вас є закупівлі газу, технічного обслуговування та автомийок. Спіймати те, що я не врахував? Так, страхування автомобіля, що є. Якщо ви тільки думали про рекламу Geico ви знаходитесь на правильному шляху. 9 з 10 людей витрачають занадто багато грошей на страхування автомобіля. Як правило, це пов’язано з невіглаством і страхові компанії не надаючи вам інформацію, яку я збираюся вам розповісти. Перш ніж я продовжу, я хотів би подякувати Вашингтонського університету розвинути мене на цю тему. Після хрускіт номери, я врятував себе і свою сім’ю більше $ 100 000 протягом тривалого часу.

Ось 10 способів, ви теж можете заощадити на страхування автомобіля:

1-одне найкраще, що ви повинні зробити, це ходити по магазинах навколо. Так багато людей, я біжу в палицю з однією компанією, тому що це все, що вони знають і яким довіряють. На щастя, ми живемо в капіталістичному суспільстві, тому компанії страхування автомобілів конкуруючих для вашого бізнесу! Це означає велику економію для вас. Використовуйте Esurance.com порівняти цитати з декількох страхових компаній.

2-Якщо ви можете, купити страховку автомобіля і вдома Страхування від тієї ж компанії. Як правило, компанії надають знижку, якщо ви робите це чи просто дати вам більш низьку ціну з усіх напрямків. Це дозволить вам заощадити значну суму грошей в довгостроковій перспективі.

3-надається спеціальна знижка. Це ще один простий крок. Все, що вам потрібно зробити, це дати вашої страховою компанією зателефонувати і запитати їх про ці знижки. Ці знижки не публікувалися з поважної причини, вони не хочуть, щоб дати ці знижки всім! Деякі з них включають в себе знижки: низька драйверів пробігом, сигнальні установки, хороші оцінки студента, завершення оборонні курси водіння, кілька страхувальником, і хороші знижки водія.

4-Зниження вашого авто франшизи. Це хитрий. Я рекомендую йти як можна нижче на вашій франшизи, якщо у вас є заощадження рідини можна задіяти, якщо у вас дійсно був нещасний випадок. Нижче франшизи значно знизити ставки автострахування. Шахта знаходиться на $ 250 …

5 Слідкуйте за судимості водіння. Це, здається, як здоровий глузд, але навіть я борюся з цим! Уповільнення і йдуть обмеження швидкості! Переміщення порушення і / або нещасні випадки додати точки в ліцензії, і в кінцевому підсумку коштуватиме вам тисячі в більш високі витрати на страхування. Тримайте ризиків якомога нижчою.

6-поліпшити свій кредитний рахунок. Це просто, керувати своїми грошима, добре. Носіть з собою пару карт кредитні та виплатити їх у повному обсязі щомісяця. Прості речі йти довгий шлях. Я закликаю вас, щоб перевірити свій кредитний рахунок на щорічній основі. Я використовую www.creditkarma.com і перевірте на підлозі-регулярній основі.

7-Drive нудний автомобіль! Чим швидше і вище профіль автомобіля диска, тим вище страховий тариф у вас буде. Все, починаючи від двигуна до того, що це два або чотири двері вплине на ваші ставки страхування автомобіля. Не сідайте за кермо червоного корвета, водити чорний Civic, ви ловите мій дрейф?

8-Опустіть покриття. Занадто велика кількість покриття не є необхідним. Це просто автомобіль, не більше того. Я несу середині план страхування авто дорозі. У більшості людей є занадто багато охоплення і ніколи не усвідомлюють цього. Наприклад, комплексний / страховка може навіть не має сенсу, якщо ви їдете старий транспортний засіб. Це особистий вибір ви повинні зробити. Ви повинні думати про те, чи варто воно коштує більше, щоб застрахувати автомобіль, ніж це робить, щоб замінити один. Знову ж, якщо ви лежите на бідній стороні економічного спектру, було б розумно, щоб застрахувати свій автомобіль добре у випадку аварії, особливо якщо у вас низький рівень заощаджень. Перевірте вартість Вашого автомобіля на www.kbb.com.

9-Груп знижки ключ! Багато разів, ви можете отримувати наші спеціальні пропозиції, хоча кредитні спілки та банки ставки страхування автомобіля. Гарне місце, щоб запитати вашого роботодавця, місцевих фінансових установ і великих професійних організацій.

10 Якщо ви можете, застрахувати свій автомобіль на сімейному плані. Це фантастичний спосіб заощадити на ваш щомісячний рахунок страхування автомобілів. Я був на машині план страхування моя сім’я протягом багатьох років. Навіть відходячи і початку моєї кар’єри, я не залишив свою сім’ю плану.

Ну, я сподіваюся, ви включаєте ці поради! Вони збережені тисячі в довгострокових заощаджень і зробить те ж саме для вас. Оскільки навчання цих порад і рекомендацій, у мене є дуже низькі премії автострахування. Якщо Вас зацікавила я їжджу на 2004 Acura TL з дуже невеликим пробігом. Типовий план страхування для моєї машини і мого віку це право за $ 200. Через вищезазначені кулі, я плачу низькою ставкою $ 105/month. Більшість людей не вірять мені. У мене навіть є талон на моєму альбомі! У будь-якому випадку, це досить про мене. Я хотів би почути історії успіху в розділі коментарів нижче. Не соромтеся стріляти мені повідомлення, якщо у вас є додаткові питання з даного питання. Спасибі за читання.

-JE