дешевше премії Страхування житла – як його отримати

Легко отримати дуже доступним цитати і платити набагато менше за право охоплення момент, коли ви знаєте, що робити. Перехід через цю статтю, якщо ви хочете приєднатися до цієї елітної групи, які платять дуже низькі ціни при збереженні права покриття …

Дим і вогонь dectectors буде багато чого зробити, щоб знизити ризик займання вашого будинку. Якщо ви встановлюєте їх у всіх основних частинах вашого будинку, ви отримаєте знижку.

Причиною цього є те, що знижка це робить її набагато простіше для пожеж повинні бути зупинені, перш ніж вони завдадуть ушкодження. Це дає вам більш низьку ціну, тому що це означає, що ризик ушкодження вогнем нижче.

Переконайтеся, що ви не робите помилку, не віднімаючи значення землю від вартості будинку при зверненні за страховий поліс будинку. Деякі люди платять набагато більше, ніж вони повинні на домашньому страхування у зв’язку з цією помилкою. Страхування Ваш будинок за повну ціну ви купили його без вирахування ціна землі є дорогою помилкою.

Якщо ви зробили це швидко зателефонуйте своєму агенту і переглядати охоплення. Зниження охоплення варто вашого будинку і його утримання за вирахуванням вартості землі.

Ваша оцінка буде більш доступним, і ви все ще будете мати достатнє освітлення, якщо ви зробите це правильно. Тому що страхування є для цінних речей, які не можуть дозволити собі втратити, страхуванні землі, яка не може ні пошкоджена або загублена, не є розумним кроком.

Зібрати групу власників будинку страхового поліса, якщо в межах вашої досяжності, тому що ви отримаєте більш доступною ціною з ним. Ви повинні знати, якщо ваш роботодавець дає таке. Ви можете підтвердити від асоціацій ви належите, тому що вони могли б отримати групові знижки для домашнього страхування.

Я, однак, рекомендуємо вам ще отримати і порівняти цитати з інших страхових компаній, що ваше об’єднання може не мати переконання, с. Це тому, що ви могли б у кінцевому підсумку отримати страхову компанію, яка готова взяти менше, ніж ви будете навіть отримувати з групову знижку. Там в жорсткій конкуренції на страховому секторі будинку, і ви можете скористатися цим, щоб отримати більш доступними ставками, якщо ви проводите якийсь час, щоб зробити ретельне торгових і порівнянь.

Більшість страхувальників не знаю половину знижки, які для захоплень з їх страховикові .. Інформація має вирішальне значення, щоб виходити за те, що ви маєте право на. Зробити це в точку боргу запитати ваш будинок страхового агента, щоб дати вам список всіх знижки, пропоновані страховиком за вашим вибором, і як ви можете претендувати на них. , Що страхова компанія не афішує певні знижки не означає, що вони не мають їх.

Чим більше вимог пред’являється ви подаєте тим більше ризик, пов’язаний з страхувати вас. Подача занадто багато претензій призведе у вашому будинку розглядається як високий ризик, ніж насправді. Ви отримаєте більш дорогу премію в результаті цього більший ризик сприйняття.

Ви, таким чином, рекомендується НЕ пред’являти позови за незначні речі, які не буде дійсно коштувати вам багато, якщо ви дбаєте про них особисто. Ви будете підтримки вашого будинку страхової премії низьким, що шлях.