дешевше мікроавтобус страхування з ходом підготовки водіїв

Водій мікроавтобуса, який проходить курс навчання водіїв може мати право на великі знижки на їхній мікроавтобус страхування.

Громадський транспорт асоціації (CTA) виконує функції провідного органу Великобританії для некомерційного транспорту. Вони відповідають за два мікроавтобуси підготовки водіїв схем, які визнаються більшістю страхових компаній, Midas і CommunityDriver.

Мідас

Midas (водій мікроавтобуса схема навчання) є національно визнаних схемою організована CTA для оцінки і підготовки водіїв мікроавтобусів. Спочатку він був розроблений Радою графства Хемпшир і надає організаціям зі стандартним для підготовки їх водіїв.

Midas підходить не тільки для невеликих організацій, які працюють один мікроавтобус але для великих компаній, що працюють автопарк. CTA призначили ряд навчальних агентів, які можуть відвідати організацію для оцінки і підготовки водіїв. Або навчання може проводитися один раз в будинку представника компанії пройшла Driver асесор кішки / тренерів (DAT) оцінки.

Райони, які розглядаються в тесті Midas включають в себе:

1. Мікроавтобус навички водіння до прийнятного рівня.
2. Генеральний захисного водіння.
3. Особистої безпеки водія.
4. безпеки пасажирів.
5. придорожніх перевірок.
6. Ремонт і аварії процедур.
7. Юридичні вимоги до водіїв.
8. розумінню інвалідності.
9. Використання безпеки пасажирів, доступу та зберігання обладнання.
10. пасажирські допомоги.

Так само як і можливі скорочення на мікроавтобусі страхування, тест Midas підвищує довіру водія, знижуючи їх рівень стресу. Безпеки та комфорту пасажирів поліпшується. І сертифікат Midas збільшує зображення мікроавтобус організації.

communitydriver

Зміни в законодавстві водійських прав на 1 січня 1997 вимагають, щоб всі ліцензії, видані після цієї дати, щоб мати D1 класифікації для приведення в мікроавтобусі.

Для отримання D1 водійських повинні пройти теоретичний іспит, тест сприйняття небезпеки, а потім провести повне медичне. Схема CommunityDriver надає все, що необхідно для отримання ліцензії, в тому числі на місцевому рівні тренерів та навчальних матеріалів. Тести розташовані у зручних місцях для водія.

Мікроавтобус може управлятися на категорію B (автомобіль) ліцензії, без класифікації D1, але тільки при дотриманні наступних умов:

1. Мікроавтобус не використовується за наймом і за винагороду.

2. Водійські права була проведена протягом більше 2 років, і водій протягом 21. Водії старше 70 повинні відповідати санітарним нормам потрібні для отримання ліцензії D1.

3. Оплата не може бути прийнята за водіння мікроавтобуса.

4. Вага мікроавтобуса не повинна перевищувати 3,5 тонн. Ця межа підвищується до 4,25 тонни, коли спеціальним обладнанням для пасажирів з обмеженими можливостями ведеться.

5. Причепи неможна буксирувати.

6. Мікроавтобус може рухатися тільки у Великобританії.

Мікроавтобус клуб є відмінним ресурсом для пошуку більше про підготовку водія мікроавтобуса. Свідоцтво навчання, такі як сертифікат Midas не гарантує знижку на страховку, але мікроавтобус вона дуже доброзичливо багатьма страховими компаніями.