дешевше власники будинку страхового тарифу – безпомилковий кроки щодо зниження рівня ризику людини

Люди, які розуміють, як правило, порівняти ціни в магазинах посадити кращі пропозиції. Якщо ви цього не зробите, ви скоро дізнаєтеся процес тут. Але навіть при тому, що дуже важливо, є багато інших речей, які ви повинні взяти до уваги, якщо ви маєте намір залучити дешеві ціни. Давайте поглянемо на деякі з них …

Вид будівельного матеріалу ви використовуєте, можуть зберегти вам багато премій. Купити каркасний будинок для більш стійкими до землетрусів або купити цегляний будинок для кращої стійкості до сильних вітрів. Це означає, що люди, які живуть на Сході буде заощадити, якщо вони вибирають для кадру додому. Але якщо ви проживаєте на Заході, каркасний будинок допоможе вам заощадити значно. Ви заощадите мінімум 5%, якщо ви використовуєте кращим матеріалом для вашого будинку.

Страхування ваш будинок від кожної небезпеки насправді не потребують. Ймовірність певних небезпек у вашому регіоні занадто мала, щоб зробити покупку покриття для них необхідним. Різні держави мають небезпеками, які можливо можуть виникати і ті, які рідко може трапитися.

Це дійсно хороші фінансові консультації закупити охоплення для кожної небезпеки, який має розумну можливість настання. Тим не менше, немає ніяких підстав для Вас, щоб фактично купити покриття для небезпеки, що не відбулося у стані протягом майже цілого століття. Вибір на користь правої небезпеки змусить вас купувати тільки охоплення, що треба. Це призведе до економії, якщо у вас було занадто багато, перш ніж робити охоплення огляду.

Якщо ваш район має околиця, годинники, які ви могли б отримати деякі знижки. Більшість страхових компаній надають знижки для цього. Нехай ваш будинок страхового агента знаю, чи є у вашому районі. Це буде простіше, ніж ви думаєте, щоб переконати ваших сусідів, щоб ініціювати одне, якщо вони сказали, наскільки вони будуть економити в домашньому страхування, крім інших переваг.

Будинки без пожежних драбин не так безпечні, як це могло бути. Чи ваш вони є? Якщо ваша відповідь “так”, то переконаєтеся, що ваш агент знає про це, як він повинен отримати вам невелику знижку. Навіть якщо все, що вам прості мотузкові сходи для верхніх кімнат, ви все ще могли отримати деякі знижки. Люди, які не мають цих зробить собі величезну користь, якщо вони поставлять на місце правильний вид і кількість для свого будинку. І не забудьте запитати вашого агента, що ваша страхова компанія вважається стандартною пожежній драбині, так як дотримання, що забезпечує економію засобів.

Час від часу ви можете вирішити зробити рівень оновлення на вашому домі. Скорочення Ваша оцінка може навіть не бути частиною вашої причин. Ви просто хочете, щоб ваш будинок у хорошому стані, і це все.

Якщо ви зробите це, ви будете мати право на розумні знижки. Так що не забудьте повідомити вашому агенту.

Нові будинки і відремонтованих будинках допоможе вам завжди дешевші тарифи. Але тримати його на задній частині вашого розуму, що чим ширше сфера оновлення, тим більше знижки ви отримаєте.

Через газ і масла, ваш автомобіль гаражі високою пожежонебезпекою. Так що ваші ставки іпотечного страхування буде дешевше, якщо ваш гараж відокремлюється і на безпечній відстані від вашої основною структурою.

У деяких місцях вона коштує більше, щоб отримати достатнє охоплення, тому що вам доведеться купити додаткове страхування для певних лих, які властиві такі області. Ви не будете мати, щоб зробити ці витрати, якщо ви не купити ваш будинок у такому районі. Щоб дати вам уявлення про те, доведеться заплатити додаткові $ 400 за страхування від повені на будинок в схильних до повеней регіону.

Немає заставодавець не розглядатиме ваш будинок досить застраховані в такому районі без страхування від повеней. І навіть якщо у вас немає видатних заставну на будинок, ви будете ризикуючи уникнути болю, якщо ви опустіть страхування від повеней для дому в такому районі.

Такого роду додаткові витрати можуть бути збережені, якщо ви не поспішайте, щоб виявити, якщо область, яку ви маєте намір придбати ваш будинок потребує спеціальної страхування.