дешевшає автострахування

У вас є багато варіантів при виборі авто страховий поліс і це може бути досить заплутаним для новачка, щоб вибрати політику, яка відповідає його / її. Переконавшись, що важко вибрати між варіантами нормально так що немає нічого особливого, щоб турбуватися.

Входження в контакт з авторитетною страховий агент у вашому районі, і інформація про пов’язані речі в страховому полісі може зробити різницю між дорогими авто страхової премії і дешевий. У випадку, якщо ви не впевнені в тому, що вам потрібно, коли шукає політика, це кілька речей, які ви можете взяти до уваги перед підписанням для політики:

1. Марку і модель автомобіля, який ви володіти і управляти чинниками у великій мірі в розрахунку річних. {{{У разі якщо ви не є власником автомобіля ще й досі платять за це, | У разі, якщо ви не повністю окупилися автокредитів}}] Ви повинні нести повне охоплення на місці. Чи розумієте ви, ваші варіанти отримання більш низькі ставки?

1. Підніміть ваші франшизи – більш високою франшизи сума буде різко скоротити щорічні премії
2. Кількість автомобілів у вас є – якщо у вас є більше одного автомобіля, ви можете отримати декілька автомобілів знижкою.
3. Комбінат інші політики – Якщо ви зв’язуйте ваш автомобіль, життя, домовласників / орендарів і медичного страхування в рамках однієї страхової компанії, ви ставки будуть дешевше.
4. Гарні знижки студент – у разі, якщо ви хотіли б мати авто страхування для вашого сина / дочку, яка є підліток або студент коледжу, які мають хороші оцінки могли змусити його / її право на знижку.
5.Safety пристрою – підходить для вашого автомобіля є бічні подушки безпеки, гальма з АБС, OnStar і т.д.
6. {{{Ви поточних військовослужбовців ви військових чи військових пенсіонерів} – ви можете бути кваліфіковані, щоб мати знижку, якщо ви активний або вийшли на пенсію військових.
7. {{Приймали ви водіння класи | Ви прийняли оборонну клас водіння останнім часом}}} – оборонні курси водіння може дати вам знизити страховий тариф.
8. Безпечний водій знижки – якщо ви ще не були в аварії, {{жменька страхових компаній | деякі перевізники}}} дасть вам disocunt для цього.

Якщо ви є власником автомобіля, у вас є інші альтернативи, щоб отримати премію дешевше Автострахування:

. Переглянути свої зіткнення і всеосяжного варіанту – після певної кількості років, ці типи покриття може бути обмежена, скільки ваш автомобіль в той час, ви купили його, особливо для старих автомобілів. {{Так що якщо ви думаєте, | Так що, якщо ви не впевнені}}}, що ви не отримаєте багато від цих видів покриття, ви можете вибрати не мати його.

б. Перегляньте свої медичного страхування, якщо він міг заплатити за автомобільних аварій і якщо так, то можна відмовитися, щоб отримати його. Але ви повинні переконатися, що ваша медична страховка забезпечує вам максимальне охоплення, тому що ви не хочете бути залучені в серйозні невдачі і дізнатися пізніше, що це не поширюється.

Це лише кілька способів, ви можете бути в змозі заощадити на премії страхування автомобілів. Було б здорово, якщо ви будете говорити зі страховим агентом і звертатися за порадою на кращі пропозиції. Роблячи ваші дослідження в Інтернеті допоможе багато чого в отримуєте найкраще справу для вашого авто страхування. Було б бажано не використовувати свій домашній номер телефону або e-mail основного рахунку при заповненні онлайнових форм цитату, тому що ви потенційно можуть отримувати дзвінки і листи від декількох агентів.