дешево і зелені страхування автомобіля стає реальністю

Пошук дешевого страхування автомобіля і зниження впливу на навколишнє вартість автомобільного більше не є трудомістким завданням, стало можливим зробити всього за кілька хвилин завдяки gogreencompare.com.

Це новий, унікальний спосіб порівняти страхування автомобіля може заощадити гроші і зменшити збитки викидами вашого автомобіля призвести до навколишнього середовища. Не тільки це, але це також швидко, легко і безкоштовно.

З транспортом становить чверть викидів вуглекислого газу виробляються у Великобританії щороку, більше автомобілістів починають усвідомлювати важливість прийняття заходів для зниження впливу їх транспортних засобів на довкілля. Багато хто вже роблять речі, щоб знизити свої викиди, такі як вирізання Деякі подорожі і зміна їх стиль водіння, а тепер є ще один спосіб, щоб скоротити викиди вуглекислого газу, який не вимагає ніяких зусиль і не буде коштувати додаткових.

Gogreencompare.com дозволяє водіям і байкери, щоб заощадити гроші на їх страхування і перетворити їх на зелені політики страхування без будь-яких додаткових витрат і протягом кількох швидких і простих кроків. Зелений страхування з цією новою обслуговування відмінне для кишені і планету і допомагає британцям внести свою лепту, щоб зберегти навколишнє середовище, не робити нічого, крім придбати поліс автострахування, як звичайно.

“Gogreencompare.com це абсолютно нове і захоплююче підприємство, яке народилося з наше глибоке переконання, люди, які хочуть внести свою лепту для навколишнього середовища, не повинні платити премію, щоб піти зелений”, пояснив засновник Теренс Бейлі. “Наша мета ясна; допомогти клієнтам знайти кращу пропозицію на автострахуванні і пожертвувати в середньому на 50% грошей, які ми робимо на екологічні проекти по всьому світу.”

Щоб отримати зелений автомобілістів страхування автомобіля політики зайти на сайт і ввести кілька деталей. Всього за кілька хвилин, після надання необхідної інформації про транспортний засіб і стилю водіння, вони будуть представлені кращі дешеві страхування автомобіля пропозиції провідних постачальників Великобританії. Виберіть той, який підходить і gogreencompare.com платить за додатковий бонус перетворення політики в зелені страхування автомобілів.

Те ж саме вірно, коли британці потрібно порівняти велосипед страхування; політика є однієї страхової зелений велосипед без будь-яких додаткових витрат для водія.

Gogreencompare.com використовує приблизно половина комісії, заробленої від кожного автомобіля або велосипеда страховий поліс проданий для фінансування екологічно чисту продукцію, управляють co2balance. Організація допомагає запустити схем у всьому світі, в тому числі вітрових і гідроелектростанцій, які економлять вуглецю. Це означає, що викиди в атмосферу від автомобілів і мотоциклів у Великобританії припадає на зниження вуглекислого газу в іншому місці.

Для кожного дешевим страховим полісом автомобілів погодилися 1,5 тонн вуглецю компенсується, що еквівалентно приблизно до половини середнього річні викиди автомобілів. Зелений велосипед страхування стало можливим завдяки заліку 1 тонни вуглекислого газу для кожної політики домовилися – три чверті, що, вироблених середнім велосипедів на рік.

А також допомагає планеті, автомобілісти ще отримати дешевий страховий поліс автомобіля швидко і легко. Gogreencompare.com пошуках десятки з провідних постачальників страхових у Великобританії, щоб знайти найкращі пропозиції. Це займе всього кілька хвилин, щоб заповнити форму і всі котирування зберігаються, щоб політики можна купити в більш пізні терміни.

Gogreencompare.com зробив дешевого автомобіля, який також пропонує переваги екологічно реальністю для всіх автолюбителів і як вона безкоштовна, швидка і проста у використанні Великобританії незабаром може бути рушійною вуглецю революції.