дешевий автомобіль страхування Вісконсін

Щоб скористатися дешеве автострахування, штат Вісконсін пропонує багато варіантів. Але, щоб роздобути найкраще справу, вам доведеться сканувати через кілька страхових компаній. Дуже простий спосіб вибрати правильну компанію, щоб піти для онлайн порівняння страхування автомобілів. Якщо ви шукаєте дешеве страхування автомобілів, штат Вісконсін основі страхові компанії хороші, щоб вибрати. Вам доведеться шукати компанію, яка за ціною або нижче премії з боку держави. Але, в той же час, ви також повинні бачити, що ці компанії забезпечують максимальний захист для ваших потреб сім’ї. Статистика показує, що середня страхування автомобіля Вісконсіна премія склала всього $ 1530 в 2009 році. Це показує, що для дешевого страхування, Вісконсін є державою, де є дуже низький відсоток премії.

Новий закон штату Вісконсін, йдеться, що жителям доведеться купувати страхування відповідальності, починаючи з 1 червня 2010 року. Раніше, у відношенні страхування автомобілів, штат Вісконсін була “фінансова відповідальність” закон, який би, що власники транспортних засобів повинні або мати достатньо грошей, щоб вони могли платити за ремонт у разі аварії, або у них є, щоб купити страховку від страхової компанії. Розумний вибір буде купити страхування автомобіля так, що всі збитки, які можуть бути понесені покриваються страховою компанією. Станом на 1 січня 2010 року для страхування автомобілів, штат Вісконсін має мінімальні межі для покриття відповідальності. Відповідно до закону, звинувачення $ 50 000 на одну людину і $ 100000 в аварію. Для страхування, Вісконсін дозволяє межа матеріальної шкоди в розмірі $ 15 000. Для тих, хто ще не застраховані, або застраховано недостатньо, межі $ 100 000 на людину і $ 300,000 в аварію. Штату Вісконсін наступним Торт системи. Це означає, що особа, винна доведеться платити за всі ремонти або травм, коли аварія відбувається.

Перше, що ви повинні робити, а робити онлайн порівняння включає всі деталі, так що компанія в змозі надати вам точну лапки. Компаній, які надають страхування автомобіля, пропонують безкоштовні котирування онлайн, і, пройшовши через тільки одне порівняння сайт, ви зможете отримати до 50 лапках! Страхування не зовсім дешево, і тому ви повинні завжди порівнювати з лапками більш високі франшизи з метою зниження премії. Крім того, переконайтеся, що ви включаєте будь-яку інформацію, яка приведе до скориставшись знижкою. У випадку, якщо у вас є більше одного водія або автомобіля у вашій родині, ви будете мати, щоб порівняти ставки за всім людям, які беруть участь. Деякі страхові компанії пропонують знижки декільком транспортним засобом. Є спеціальні ціни та знижки для студентів з хорошими оцінками, а також для студентів водіїв. Крім того, якщо ваш офіс знаходиться не далеко від вашого будинку, або ви залишатися вдома більшу частину часу, ви будете насолоджуватися більш низьку процентну премію.

При виборі автомобіля, переконайтеся, що ви обираєте той, який має безліч функцій безпеки. Це допоможе вам отримати дешеве страхування автомобіля в штаті Вісконсін. Як житель цієї держави, ви обов’язково знайдете те, що є компанії, що продають доступного страхування автомобілів онлайн. При пошуку для компаній в Інтернеті, ви не повинні стомлюватися, відвідавши офіси протягом всього дня!