дешевий автомобіль страхових компаній в Алабамі

Алабама серйозно ставиться до вимагають кожен з його водіїв здійснювати страхування автомобіля. Якщо ви зловили водіння в страхуванні в Алабамі реєстрації Вашого автомобіля можуть бути відкликані відразу місці і вам потрібно буде надати докази страхування, перш ніж ваш автомобіль буде перереєстровано плюс ви будете змушені заплатити штраф у розмірі $ 100. Не ризикувати. Замість того, щоб шукати шляхи, щоб заощадити гроші на страхування кожен місяць, так ви зможете собі дозволити оплатити вашої страховки.

Чи знаєте ви, що ви можете заощадити гроші на страхування, якщо ви залишити свій автомобіль у гаражі на ніч, а не парковку його на вулиці?

Чи знаєте ви, що ви можете заощадити гроші, якщо ви зробите свій виплата премії автоматично кожен місяць, а не просити вашої страхової компанії для відправки вам рахунки?

Чи знаєте ви, що багато компаній будуть доручати вас менше за страхування, якщо ви купуєте кермо «клуб» і використовувати його, коли ви залишити свій автомобіль?

Чи знаєте ви, що якщо ви перебуваєте в шлюбі, ви можете заощадити гроші, якщо ви перерахуйте дружину в якості основного водія транспортного засобу, а чоловік в якості вторинного драйвера?

Чи знаєте ви, що ви можете заощадити гроші кожен місяць, якщо ви молодше 25 років, і ви залишитися в школі і підтримувати принаймні 3,0 середній бал?

І якщо ви дійсно в скрутному становищі, щоб заощадити гроші, ви можете заощадити досить багато, якщо ви тільки придбати основну політику відповідальності, міри об’єму страхування, штаті Алабама вимагає від вас купити.

Найменша відповідальності політики ви можете купити в Алабамі те, що відомо як 20/40/10 відповідальності політики. Ця політика платить максимум $ 20 000 за медичні витрати якого-небудь одного людини, який постраждав у ДТП за участю автомобіля і не більше $ 40 000 за медичні рахунки всіх людей, залучених в аварію з автомобілем. Він також платить максимум $ 10000 на матеріальний збиток, який зазвичай покриває ремонт транспортного засобу іншої людини.

Ваш основний відповідальності політики нічого не платить за ремонт вашого автомобіля, і це нічого не платить, до ваші медичні рахунки або рахунки за лікування будь-якого у вашому автомобілі на момент аварії.

Небезпека в придбанні основних відповідальності політики в тому, що медичні рахунки в результаті нещасного випадку або матеріального збитку в результаті нещасного випадку може бути значно вище, ніж межі вашого основного відповідальності політики. Якщо рахунки перевищують виплати вашого страхового ви могли б оплатити різницю з власних ресурсів. Це може означати, що ваші заощадження будуть стерті, і це може навіть означати, що ви були б змушені продати свій будинок, щоб заплатити за медичні витрати, що перевищують ваш основний відповідальності політики.

Остаточний спосіб для вас, щоб заощадити гроші, щоб купити вашу страхування в Інтернеті. Онлайн страхування мало на шляху повітряних і заощадження передаються разом з вами.

Для того, щоб побачити ціни від найбільшого кількість страхових компаній можливо це гарна ідея для вас, щоб запустити свій порівняння цін на кількох різних сайтах, але як тільки ви це зробите, то все що вам потрібно зробити, це вибрати низькою ціною ви знайшли. От і все, що потрібно знайти найдешевші автомобіля страхові компанії в Алабамі та економії більше грошей можливо кожен місяць на страхування автомобіля.