дешевий автомобіль Каліфорнії страхування – тільки факти

Відповідно до закону штату Каліфорнія, автомобілісти повинні нести авто страхування, якщо вони планують їхати в Голден Стейт. І, ви повинні бути зупинений за водіння без страхового покриття, ваша ліцензія на діяльність, може, й буде, ймовірно, буде припинена. За законом штату, мінімальний ліміт відповідальності страхування за нанесення тілесних ушкоджень одній людині становить $ 15000, в той час як $ 30000 це межа, що охоплюють численні поранення або загибелі, в одиночній аварії. Що стосується матеріальної шкоди, то, мінімальна відповідальність зафіксована на рівні $ 5000 за аварію.

фактори, що впливають на страховий тариф

Як і в політику інших держав, розмір премії одного повинні будуть заплатити, щоб отримати авто страхування залежить від будь-якої кількості пом’якшуючих обставин чи обставин. Наприклад, вік є фактором при визначенні того, скільки водій Каліфорнії будуть платити, щоб забезпечити його або її авто страхування. Як приклад, історія вимагає, щоб водії-чоловіки у віці до двадцяти п’яти платити більше, ніж їх колеги-жінки. Крім того, будь-які нещодавно ліцензована молодий дорослий можете очікувати платити більш високі страхові внески, ніж старших, більш досвідчених автомобілістів. Чому? Історія показує, що молоді, під досвідчені водії піддаються більшому ризику причиною нещасного випадку, чим старше, більш зрілою операторів транспортних засобів.

Крім того, тип транспортного засобу, кожен їздить накладає вирішив вплинути на кількість кожен платить за страхування автомобіля. Спортивний автомобіль, дорогий позашляховик, або іншою дорогою автомобіль вимагає водія платити більш високу премію, тому що за рахунок ремонту такого автомобіля, як правило, висока. І, знову ж, водії у віці до двадцяти п’яти, які їздять дорогий автомобіль доведеться заплатити значно вищі страхові внески. Один вчинок, який напевно більш низькі премії є установка протиугінних пристроїв. Це не тільки зменшує ризик свій транспортний засіб вкрадено, це також вказує на рівень зрілості в страхову компанію андеррайтерів, які могли б піти довгий шлях до зниження щомісячних премій водія.

Будь ласка, зрозумійте, якщо ви живете в одному з високогірних районів Каліфорнії злочину або бідних районів, очікуйте сплачувати вищі страхові внески незалежно від того, скільки років ви могли б бути. Знову ж, установка протиугінних пристроїв, швидше Likey бути корисним, але ми звернулися випадки, коли навіть те, що було вкрадено. Разом з тим, де ви живете, ваше минуле водіння запису також буде впливати страхові тарифи. Будь водіння запису з великою кількістю порушення Правил дорожнього руху та інших рухомих порушення будуть найбільш звичайно викликати своїх премій збільшиться – різко в деяких випадках. Погано водіння запису є причиною для вигнання до категорії високого ризику будь-якої страхової компанії. Це зробило б його міняти важко для постраждалих драйвера для забезпечення низької швидкості.

Отже, що робити? Магазин приблизно за кращі котирування, звичайно. Наріжним каменем для отримання доступного страхування авто не складно. Просто … Подивіться навколо! Не слід просто дозволити використовувати той же постачальник рекомендований другом або колегою. Це завжди корисно придбати цитати з числа компаній. Порівняйте не тільки ціни, а й досліджувати інші не менш важливі умови пропонуються. Чим більше ви ходите по магазинах навколо, тим більш імовірно, що ви знайдете ваші найкращі страхові угоди.

На додаток до отримання доступного політики за кермом автомобіля, так само, як роблять певні ви придбали необхідний охоплення. Крім того, переконайтеся, що ви знаєте, що ви купили, і ви розумієте, що покриває, а що не входить. Будь-які сюрпризи, що виникають при поданні позовної заяви, як правило, не з тих сюрпризів, що ви або я дбаю, щоб випробувати. Повторюю – “Ви не хочете ніяких сюрпризів при подачі страхового відшкодування”, і крапка.

Щоб обернути це, авто страхування є обов’язковим, якщо ви збираєтеся їздити в штаті Каліфорнія. Доступне страхування не може бути вашою ідеєю “дешево”, але охоплення ви в змозі заплатити за доступний умови, що ви є бажання і ходити по магазинах навколо для нього.