дешеве страхування – вдома (7 найкращих рад)

Потрібно знайти дешеве страхування? Премії Страхування житла може варіюватися від сотні доларів. Розмір вашого будинку і страхової компанії два основних фактори у визначенні ціни, яку ви будете платити. Ось деякі приклади того, як ваші належної обачності може допомогти вам заощадити гроші.

Магазин навколо …… Це платить, щоб придивитися до цін для дешевого страхування. Премії Страхування житла істотно відрізняються між компаніями. Отримати як мінімум три котирування компанії, зателефонувавши або знайти їх ставки онлайн. Крім того, Ви зможете отримати інформацію про швидкість порівнянні з вашого відділу державного страхування.

Ви повинні також розглянути інформацію з журналів і незалежних рейтингових агентств, щоб отримати уявлення про фінансовий стан компанії ви розглядаєте.

Деякі компанії продають дешеве страхування для вашого будинку за рахунок власних коштів, деякі використовують незалежних агентів, які представляють кілька компаній, а деякі використовувати тільки Інтернет або по телефону лапки. Отримати цитати з різних цих компаній.

Премій ви будете платити не єдині критерії. Важливо, щоб знайти компанію, яка відповідає на ваші запитання задовільним чином і видається справедливим у врегулюванні претензій. Отримати рекомендації від родичів і друзів. І знову ж, використовувати ваш Державний департамент страхування в якості ресурсу для оцінки компаній.

Пам’ятайте, що ви купуєте страховку, щоб захистити себе від нещасних випадків, так що ви повинні відчувати себе впевнено з вашим агентом або представником. Пам’ятайте, що в той час як ви ходите по магазинах навколо.

Ваша франшиза …… Це сума, яку ви згодні платити в бік збиток до вашої страхової компанії платить нічого. Ваша премія нижче, при виборі більш високою франшизи. Ви повинні передбачати франшизу принаймні $ 500, і ви можете заощадити до 25 відсотків з $ 1000 франшизи.

Залежно від області, в якій ви живете, ви можете мати окремі франшиз за шкоду від великих стихійних лих, таких як бурі, граду бур і землетрусів.

… Кількох політик з тієї ж компанії … Інший великий наконечник при пошуку дешевого страхування. Страхування житла може найчастіше можна придбати у компаній, які також продають автострахування. Багато разів, ваші ставки будуть знижені на 5 відсотків до 15 відсотків, якщо ви купуєте кілька політик з тієї ж страхової компанії. Задайте для цього декілька дисконтної політики потім порівняти його до покупки одного поліса від інших компаній.

… Зробити стійких до стихійних лих поліпшень … Ви, ймовірно, може зменшити ваші премії, роблячи ваш будинок більш стійким до стихійних лих. Наприклад, ви могли б знизити ризик пошкодження вогнем і водою шляхом оновлення системи електропостачання, опалення, та сантехніки, і додавання буря віконниці і / або небитого скла.

Знай … Витрати по відновленню … У ваших пошуках дешевого страхування для Вашого будинку, не включають в себе вартість вашої землі … Ви не будете мати, щоб відновити ваш землі. Ви будете платити меншу премію, усуваючи вартість вашої землі від оціночної вартості вашого майна.

Пристрої … Головна безпеки … Знижки не менше 5 відсотків, є загальними для детектори диму, охоронна сигналізація, і засув замку. Це дозволяє знизити премій на 15 до 20 відсотків з дорогими системами пожежогасіння та пожежної та / або охоронної сигналізації. Ви хочете, щоб порівняти витрати з цих пунктів проти економії на премії.

Інші знижки …… Доступні знижки змінюватись між страховими компаніями і між державами. Ви можете заробити знижку в розмірі 10 відсотків, якщо ви, принаймні 55 років і вийшов у відставку. Або ви можете отримати дешеве страхування (будинок) якщо у вас є модернізовані комунальні послуги. Тільки не забудьте запитати про всіх доступних знижки.

Крім того, перевірте, якщо низькошвидкісних охоплення групи план доступний через свого роботодавця, пам’ятайте, що деякі страхові компанії пропонують дешеві страхування (будинок знижки до 10%) до довгострокових полісів, перевірте правильність політики обмежує, а також вартість вашого майна щороку, і, нарешті, розглянемо вартість страхування, коли ви купуєте будинок.

Не соромтеся зв’язатися з вашим агентом або представником компанії, якщо у вас виникли питання про страхування для Вашого будинку або майна. Ви повинні мати відмінне розуміння покриттів, а також обмеження і виключення, перш, ніж купити дешеве страхування для вашого будинку.