дешеве страхування ван

Слово торговий приносить відчуття хвилювання негайного для більшості людей. Але якщо об’єднати словом покупки з страхування автомобіля, як в “купівлі автомобіля страхування”, вона виробляє протилежний ефект. Думка про покупку авто страхування робить очі тьмяніють і зниження частоти серцевих скорочень до темпів домосід дрімаючого.

Домосед? У самому справі. Дуг Хеллер, по захисту прав споживачів у Фонді захисту прав споживачів і визнаний фахівець питань страхування, сказав нам, що занадто часто “людей придбати страховку за номером телефону, на екрані.”

Але почекайте, це важливі речі! Ви хочете бути адекватно відображені якщо ви отримуєте в результаті нещасного випадку. І ви, звичайно, не хочуть платити більше за страхування автомобіля, ніж потрібно. Може бути, чекає рішення, яке буде балками у вашій вітальні не найкраща ідея.

Як ви можете не спати під час навігації через цю темну тему? Тільки пам’ятайте: Існує гроші, щоб врятуватися. Скільки? Сотні і навіть тисячі на рік. Наприклад, один з авторів ввели всі його страхової інформації в порівняльному обслуговування страхування. Лапках (дуже базове покриття на двох старих автомобілів) в діапазоні від $ 1006 до $ 1807 – різниця в $ 801 на рік. Якщо ви в даний час поховання тисяч до скарбниці вашої страхової компанії через пари квитків, аварії або сумнівних кредитних рейтингів, покупки вашій політиці по відношенню до інших може бути, варто зусиль.

Подивіться на це таким чином – ви можете конвертувати гроші, ви економите на купівлю чогось ви жадали протягом тривалого часу. Утримуйте цю мету в своєму розумі. Тепер, давайте почнемо.

Перш ніж ви можете робити покупки за щось, ви повинні вирішити, що вам потрібно. Перший крок у пошуку потрібного Автострахування для вас, щоб з’ясувати, суми покриття вам потрібно. Це варіюється від країни до країни. Так що знайдіть час, щоб з’ясувати, що потрібно охоплення, де ви живете. Зробити список різних типів покриття, а потім повернути до наступного кроку.

Тепер, коли ви знаєте, що не потрібно, ви можете вирішити, що – якщо що – потрібно на додаток до цього. Деякі люди досить обережними. Вони засновують своє життя на найгірші сценарії. Страхові компанії люблю цих людей. Це тому, що страхові компанії знають, які Ваші шанси бути вбитими або отримують каліцтва, і наскільки ймовірно, для вашого автомобіля, щоб бути пошкоджені або вкрадені. Інформація страхова компанія зібрала в порівнянні з попередніми десятиліттями в хрустів “актуарних таблиць”, які дають страхові регулятори швидкий погляд на ймовірність майже будь-яка подія.

Важливо мати на увазі, що в основі страхування є розбіжність між вами (страхувальником) і їх (страхової компанії). Ви вірите, що буде, в якийсь момент, ймовірно, отримаєте в автомобільній аварії. Компанія страхування автомобіля вважає, що ви, мабуть, не буде. І страхова компанія готова прийняти ваші гроші, щоб довести, що ви неправі.

Так скільки автострахування ви повинні купити за мінімуми вашої держави?

“Подивіться на вашу особисту фінансову ситуацію”, Денніс Ховард, директор Адвокат Страхування споживчої мережі і колишній регулятор страхування. “Якщо у вас є активи для захисту – і це все, що робить страхування – отримати достатнє страхування цивільної відповідальності”.

Ще одне питання, Говард згадується, що межі всіх незастрахованих і / або недостатньо застрахованих автомобілістів покриття, що ви купуєте не може перевищувати меж вашої страхуванні відповідальності. Таке покриття, сказав він, може бути цінним, як він буде охоплювати втрачений дохід, якщо ви без роботи протягом кількох місяців після поранення у великій аварії.

Ваш стиль водіння також може бути розгляд. Якщо ваше минуле наповнене м’яті крила, якщо у вас є привести ногу або тривалої їзди на зрадницький звивистій дорозі, то ви повинні отримати більш повне охоплення.

“Споживачі повинні також знати, що вони не повинні купити пакет [зіткнення і всеосяжний охоплення],” сказав Говард. “Якщо ваш автомобіль старше, якщо у вас є хороший досвід водіння, і якщо є низька ймовірність, що воно буде склали в результаті нещасного випадку, але висока ймовірність його крадіжки, ви могли б купити, але не всеосяжний зіткнення”. Схоже, хороший рада для всіх в 1989 році Toyota Camry власників читаєте цю статтю – це було найчастіше викрадаються в країні протягом кількох років (це часто вкрадені частини). Але ми очікуємо, що більшість з них на дорозі є більше 100 000 миль.

У цей час досить серйозним точка повинна бути вставив. Тільки наявність автомобіля страховка не захистить вас від абсолютно все погане, що може трапитися. По-перше, страхова компанія повинна створити резервну копію претензії, що вони роблять в дрібних деталях контракту. Телевізійні оголошення показати простонародні регулятори на сценах стихійних лих в непритомність перевірки претензій як купони для коктейлів сосиски в супермаркеті. Але, у випадку якщо ви не помітили, реальне життя трохи відрізняється від телевізійної реклами. Якщо ви потрапили в аварію, ваш автомобіль страхова компанія буде уважно подивитися на ваші претензії перед відправкою вам чек. І перевірка може бути записана на суму, набагато менше, ніж ви сподівалися. З цієї причини, ви повинні бути добре знайомі з умовами вашого політики і подзвонити в компанію з будь-якими питаннями ви могли б мати.

Тепер, коли ви зробили кілька практичних і філософських рішень, прийшов час, щоб зробити покупку. Почніть з установки в стороні близько години для цього завдання. Збери всі свої записи – поточний страховий поліс, ваші водійські права, номер і ваш реєстрації транспортного засобу. Пийте багато кави. Є телефон на свій лікоть. І, звичайно ж, потужність комп’ютера.

Почніть з онлайн-сервісів. На багатьох сайтах ви можете ввести свої дані та отримати список порівняльних лапки. Форми займає близько 15 хвилин. Якщо ця отворів вас, просто нагадайте собі, що ви економите гроші і ви можете використовувати ці гроші, щоб купити щось приємне для себе. Якщо весь процес покупки доставить вас дві години, щоб закінчити, і ви заощадите $ 800, ви ефективно заробляти $ 400 на годину. У той час як ви дослідженні компаній, робити позначки в окремому файлі комп’ютері або на аркуші паперу розділені на категорії. Це буде тримати вас від дублювання ваших зусиль.