дешеве страхування автомобілів

Отже, ви хочете отримати дешеве страхування авто? Ну хто не робить? Особливо в цій економіці, кожна копійка може допомогти і з вартістю страхування в деяких великих містах стрімко зростає, ви мудрі, щоб розібратися у всіх ваших варіантів. По-перше, дозвольте мені говорити про те, що ви не повинні робити, то ми обговоримо, що ви можете зробити.

Я особисто бачив дуже багато транспортних засобів, припаркованих регулярно на вулицях Нью-Йорка з пластинами Флорида ліцензії. Там немає нічого по суті незаконними про те, пластини з інших штатів. У самому справі, ви можете легально мають плити з з країни. Канадські та мексиканські водії можуть законно в’їхати в Сполучені Штати у власних автомобілях, і немає нічого протизаконного про це. Вони можуть вулиці парку, вони можуть робити все, що вони хочуть, і вони, звичайно, ще підлягають американські правила дорожнього руху, в тому числі місцеві закони в області вони відвідують.

Отже, чому я про це? Тому що багато з тих людей, з пластинами Флориді насправді робить щось незаконне. Вони насправді живуть в Нью-Йорку, але є поштову адресу десь у Флориді (іноді відносна, іноді заміський будинок, іноді просто ім’я поштової скриньки), і вони реєструють свої автомобілі у Флориді для того, щоб платити більш низькі страхові тарифи з Флориди. Якщо ви живете і працюєте в певній галузі, ви за законом зобов’язані зареєструвати свій автомобіль там. Якщо ці люди повинні були потрапити в аварію, і він йде до суду, вони можуть бути оштрафовані і, можливо, навіть до в’язниці за привілей мати Флориді пластин і трохи нижче, страхування (зауважте, це не просто питання про пластинах Флориді – це є проблемою для будь-якого, але я вже про тих, тому що вони так часто зустрічається на вулицях Нью-Йорка).

Тепер, ось новий і правові (якщо все зроблено правильно) спосіб отримати дешеві авто страхування. Якщо ви працюєте у великій компанії, вони можуть мати страховку для своїх автопарк. Як і всі, він дешевший, щоб робити речі оптом. Якщо ви страхуєте 10 автомобілів, ви збираєтеся отримати більш низькою ставкою, ніж страхування одного автомобіля. Велика, ви говорите, я піду зареєструвати свій автомобіль, як належать компанії. Не так швидко. Як я сказав, це законно, тільки якщо все зроблено правильно. Для того, щоб зареєструвати автомобіль під назвою вашої компанії він повинен легально перебувати у власності вашої компанії. Є всі види юридичних пасток із спробами маневрувати ситуацію, коли автомобіль, Ви мати в приватній власності буде належати компанії. Я не рекомендую просто «продати» свій автомобіль компанії, тому що це створить більше проблем, ніж вирішить.

Тим не менш, є юридичний спосіб зробити це, яка не підніме брови. Ви можете організувати для вашої компанії, щоб запропонувати вам підбадьоритися яких вони будуть здавати в оренду компанії автомобіль для Вас і у Вас буде вартість оренди (і супутні дешеве страхування автомобілів) віднімається з вашої зарплати. Ви повинні розуміти, однак це буде службовий автомобіль і якщо ви втратите роботу, ви втрачаєте машину і будь-які інвестиції, які Ви зробили. Це великий недолік, але це юридичний спосіб отримати дешеве страхування автомобілів Ви хочете.