дешеве страхування автомобілів – 10 важливих порад для подорожей підлітків та батьків скам’янілі

Дешеві авто страхування може коштувати вам розшаруванням, якщо ви не тримаєте кілька важливих порад на увазі. Ви повинні зробити свою домашню роботу, щоб переконатися, що ви розумієте дрібним шрифтом – особливо, якщо у вас є підліток на межі відкривають для себе радощі і свободи руху. Ви не хочете, щоб виявити занадто пізно, що дешеві авто страхування не забезпечує покриття для молодий водій …

Це сумний факт, що підлітки викликають сплеск претензій курс. Дослідження показали їх аварійності, щоб бути в десять разів вище, ніж у старших, більш досвідчених водіїв. Ця група високого ризику надає прямий вплив на котирування. Премія може майже в два рази в деяких випадках. На щастя, є способи, щоб пом’якшити удар, наскільки ваш дешевий пакет Автострахування стурбований.

1. Тип автомобіля: При виборі автомобіля низький ризик для вашого підлітка, можливо, ви не при справах, наскільки популярність конкурсу, то вона вплине на вашу цитату страхування значно. Компанії хмуритися на дорогий, швидкий спортивний автомобіль з підлітком за кермом. Чи не бовтатися спокуса перед вашим підлітком. Виберіть те, що старше, важче автомобіль, і ви будете мати право на набагато більш низькою премією, а також як захід душевного спокою. Отримати списку не-го колеса від вашої страхової компанії.

2. Водіння Історія: Постарайтеся, щоб ваш підліток зрозуміти, що їх історії водіння так само важливо, як їх кредитної історії. Як уникнути чорну мітку в тому чи іншому вигляді є життєво важливим. Не кажіть, що для невеликих невдач. Квитки за перевищення швидкості є ні-ні.

Проходячи курс у поважному автошколу також дозволить своєму оператору, щоб побачити, як підліток менше ризику. Чому б не приєднатися до вашої дитини в оборонній програми Driver, для того, щоб претендувати на знижку дешевих авто страхування? Такий підхід озброїть вас обох, щоб скоротити ризик ззаду аварій, викладаючи вам і вашій дитині використовувати процедури екстреного гальмування правильно, використовувати безпечні наступні відстані, і безпечно керувати автомобілем в погану погоду.

Чекаючи Вашого підлітка нести свою частку охоплення є відмінним способом для створення обережний водій і навчити відповідальності.

3. Намагайтеся не відволікатися: Навчіть підлітка, щоб зосередитися на водінні і водіння в поодинці, коли в машині. Не відволікатися не допускаються. Мобільний телефон не називає. Немає дуріти з пасажирами. Справді, вважаючи обмеження на перевезення пасажирів протягом першого року або близько того водіння, ймовірно, розумно і може допомогти, щоб ви дешеве страхування автомобілів. У деяких штатах підлітки тепер заборонили займатися більше одного пасажира. Було доведено, що наявність трьох і більше пасажирів водій робить в три рази більше шансів бути залучені в аварію. Нові закони також забороняють під час водіння небезпечно пізньої ночі і рано вранці періоду. Це вже, здається, роблять благотворний вплив на премії.

4. Безпеки Ремінь безпеки: використання ременів безпеки, без сумніву, одним з найбільш важливих аспектів водіння. Ваш підліток повинен знати, що його колеса будуть конфісковані, якщо він коли-небудь диски без використання ременя безпеки. Це також відноситься до пасажирів. Підписуючи ременів безпеки підприємства, ви можете збільшити ваші шанси на посадку дешеве страхування автомобілів.

5. Ви зразок для наслідування: Пам’ятайте, що ви наслідування вашої дитини, коли справа доходить до водіння. Якщо ви не дотримуватися правил, ви не можете очікувати, що ваші діти, щоб зробити це. Ваш приклад протягом багатьох років буде відігравати важливу роль в тому, як вони підходять до своєї власної водіння пізніше.

6. Зміна стану драйвера: Ваш підліток може кваліфікуватися, щоб бути випадковим водієм, який приверне нижчу премію. Спершу він також буде дешевше є підлітки підпадають під ваш особистий план захисту. Вони можуть змінювати їх власний план пізніше, як тільки вони встановили свого роду рекорд.

7. Страхування відповідальності: Ніколи, ніколи не намагайтеся заощадити на страхуванні відповідальності, коли вивезення дешевого страхування автомобілів. Це має життєво важливе значення. Якщо це взагалі можливо отримати всеосяжну політику парасольку. Це дасть вам величезну подушку в разі серйозної аварії. Дивно, як витрати можуть скласти, якщо такий нещасний інцидент.

8. Отримати хороші оцінки: кількість компаній забезпечують достатню знижку до 25% на хороші оцінки! Зробіть B середньому або вище положення, що допускає вашого підлітка на дорозі.

9. Службова машина: Якщо у вас є власний бізнес, ваш підліток може бути в змозі використати службовий автомобіль без тебе
будучи вдарив з більш високою премією. Досліджуйте цю можливість.

10. Перенесення коштів з Вашого підлітка: важливо те, що часто упускається з виду, що недбалість вашої дитини або ризиковану поведінку може підняти вас в категорію високого ризику з захмарних премій! Ваша дитина повинна зрозуміти, що його або її водіння запису є серйозним бізнесом, які можуть вплинути на всю сім’ю. Якщо не звертатися з відповідальності, вони можуть позбавити вас шансів коли-небудь отримати дешеве страхування автомобілів.