дешеве страхування автомобіля – 7 рад, щоб скоротити витрати на страхування автомобіля.

При вартості страхування автомобіля стає все більш і більш важливою проблемою для середньої американської сім’ї, Є все більше число людей, які шукають дешеве автострахування. Але хоча можна знайти дешеве страхування автомобіля, залишається питання, чи варто купувати?

Всім відомо, що автомобіля страхові компанії не всі рівні. Дешеве страхування автомобіля чудово, оплачуючи рахунок, але зробити помилку у виборі компанії, і ви можете виявити, що дешевий поліс страхування автомобіля, який ви знайшли, може перетворитися на кошмар. Дешеве страхування автомобіля може не виявитися таким привабливим При пред’явленні претензії.

Так що якщо ви знайшли страхування автомобілів зі знижкою брокер не просто взяти найдешевший цитата, яку ви отримуєте. Вам потрібно дізнатися трохи про страхову компанію, яка пропонує дешеві тарифи страхування автомобіля.

І є способи знизити вартість страхування вашого автомобіля навіть з найкращими компаніями. Ось кілька порад для тих, хто шукає дешеве страхування автомобіля, щоб допомогти знизити витрати на страхування автомобіля без шкоди для інших речей.

7 дешеві поради страхування автомобіля

1. Подивіться на свій суми франшизи. Це сума, яку ви платите перший з будь-яких претензій. Вартість ваша політика безпосередньо пов’язана з цієї суми. Багато людей, особливо ті, у яких були свої страхового поліса протягом довгого часу, ніколи не вважали вони повинні варіювати їх податком. Якщо у вас є хороша запис водіння і готові збільшити ризик оплачувати більшу кількість у випадку (ми сподіваємося, що малоймовірно) стверджують, що ви можете заощадити гроші за рахунок збільшення вашої франшизи.

2. Зверніть увагу на тип автомобіля, який ви водите. Деякі типи машин приваблюють більш високі ставки страхування автомобіля. Легкові автомобілі, такі як спортивні автомобілі, а також деякі марки і моделі, які є основними кандидатами крадіжки коштувати більше, щоб застрахувати. Якщо ви купуєте автомобіль, то з’ясувати, які марки і моделі ці, перш ніж купити.

3. Привід ретельно. Хоча це звучить трохи банально сказати, що це, ваш автомобіль страхова вартість є чинником вашому профілю ризику. Ви не будете отримувати дешеве страхування автомобіля, якщо у вас було 3 перевищення швидкості штрафи і 2 нещасних випадків у минулому році. Ці речі все враховано і ви повинні дбати з тим, як ви водите. Все це створює на ваш рахунок. Є великий сейф знижки драйвер.

4. Враховуючи установку безпеки та боротьби крадіжки пристрою в вашому автомобілі. Знову вони впливають на профіль ризику. Якщо у вас є автомобіль, який є безпечним і менш під загрозою крадіжки вона повинна бути дешевше застрахувати. І якщо у вас є автомобіль з певними пристроями безпеки тепер перевірити, що ваша страхова компанія знає про ці, якщо не сказати їм.

5. Подивіться на свою політику, коли справа доходить до поновлення часу, не просто платити. Є деякі речі, які ви можете змінювати у вашому політику, яка буде впливати на вартість. Часто є деякі речі, які там дублювати інші страхування, які ви, можливо, що можуть бути усунені. Будьте критичні, подивіться уважно і задавати питання про всі ці, перш ніж відновити політику.

6. Погляньте на те, хто ваші інші страховики. Багато страховиків пропонують знижки на кілька політик. Якщо ви застрахувати свій будинок з певної компанії, то кільця їх і з’ясувати, якщо вони роблять страхування автомобіля. Отримати цитати з них. Дізнайтеся, які знижки вони пропонують.

7. Знайти хороший онлайн знижка автомобіль страхового брокера перед відновленням. Інтернет казковий ресурс. Використовуйте це. Є всілякі знижки страхових брокерів в Інтернеті, де ви можете отримати швидкий цитати з широкого кола компаній. Не просто погодитися на ту ж компанію ви завжди використовуєте. Ставки страхування автомобіля змінюються весь час. Завжди отримують зіставні котирування перед відновленням будь-якої політики.

Так що якщо ви знаходитесь в ринку для дешевого автомобіля є деякі ідеї для вас. Не просто визнати, що страхування автомобіля є завжди занадто дорого, що там, і щось з цим зробити.