деталі плану Медігеп електронної

Medicare доповненню планів також відомий, як Медігеп є приватне медичне страхування, що є доповненням до оригінальної політики Medicare. А це означає, що Medicare доповненню планів допомагає оплачувати деякі витрати на охорону здоров’я, що первісна Medicare не покриває. Іншими словами, це ліквідує розрив між політикою охоплення Original Medicare і загальна сума, що підлягає виплаті. Це дещо схоже на доплати, співстрахування і франшиз. Medicare доповнення страхування політики іноді може поширюватися також на певні речі, які Original Medicare не покриває. Справа в тому, що якщо у вас виникли політики Medicare, що буде платити за освітлення, але разом з тим, якщо у вас також є страхування Medicare доповненню плану це допоможе вам оплатити суму, що залишилася медичні витрати, які залишаються осторонь по вихідного Medicare політики. Але слід пам’ятати, що Медігеп дещо відрізняється від первісної політики Medicare.

Є всього 12 планів у рамках цього плану Медігеп як первісний план страхування Medicare. Ці Medicare Довідкова страхування пропонують багато приватні страхові компанії. Всі ці компанії відомі як компанії страхування Medicare доповненню і регулюються правилами державного страхування. Тільки різниця полягає Medigap тарифи страхування. Деякі хочуть розумними цінами, а деякі хочуть більшого. Це повністю ваш вибір, що план, який ви виберете, яка буде служити вам після виповниться 65 років. Після вашого виходу на пенсію проблемах зі здоров’ям буде значно підтримується оригінальною Medicare і Medicare доповнення страхування. Тут, у цій статті ви будете проінформовані про план E Медігеп серед 12 різних планів. Прочитайте уважно і зробити ваші уподобання.

Медігеп політики План E забезпечують Базове покриття окрім інших переваг. Основні охоплення всіх Медігеп плани включає в себе:

1.Medicare Частина співстрахування, і всі витрати після лікарні вигоди вичерпані

2.Medicare Частина B співстрахування або доплати для інших, ніж профілактичні послуги

3.Blood (перші 3 пінти). Медичні зазвичай покриває всі витрати, пов’язані з крові після перших 3 пінт.

4.medicare профілактичний догляд частини B співстрахування

Крім того, план Медігеп E надає наступні додаткові переваги:
Кваліфіковані престарілих та інвалідів Догляд співстрахування: Під Medicare тільки для кожного періоду виплати допомоги ви нічого не платите протягом перших 20 днів, і до $ 133,50 на день протягом 21 днів – 100. Медігеп політики План E покриття цих додаткових платежів.
Medicare Part Франшиза: Для кожного періоду виплати допомоги, під Medicare поодинці, ви платите – $ 1068 протягом декількох днів 1 – 60 з перебування в стаціонарі. Медігеп політики План E покриття цих додаткових платежів.

Іноземні тимчасовий проїзний (Медікер за межами США): Взагалі, Medicare не покриває жодна з цих витрат. Медігеп політики План E забезпечують охоплення багатьох з цих витрат, план до межі.

Профілактичні Medicare Частина B Догляд співстрахування: Взагалі, ви платите $ 135 Щорічно Частина B франшизи і співстрахування Частина B, але є і виключення. Медігеп політики План E покриття цих додаткових платежів.

Профілактичний догляд випадки не покриваються Medicare: Без Медігеп політики, ви повинні оплатити всі витрати.