детально за електронною & O страхування

У сучасному суспільстві, це сумно повинні захистити себе від судових розглядів. Ви завжди сподіваюся, що люди будуть, природно, стають більш поблажливими помилок і прийняти скромну компенсацію за втрати, які вони постраждали. На жаль, в США є одним з найбільш спірних агресивно товариств у світі, а для малого бізнесу, навіть невелика претензія може бути різниця між успіхом і банкрутством. Це не просто значення будь компенсації збитку. Це збори, що сплачуються за як своєї, так і адвокат адвокат з іншого боку, якщо ви програли справу. Хоча це крайній приклад проблеми, ви, напевно, пам’ятаєте Пірсон В. Chung, в якому суддя подав до суду його хімчистку для втратив пару штанів. Сума вимоги? Тільки $ 54000000. Проблема полягала в $ 100000 вартість захисту. На щастя, суспільний збір коштів покриті ці витрати з адвокатом Chung виконуючий обов’язки безоплатно в апеляції слухань. Не кожен адвокат буде діяти без оплати. Громадськість не часто згуртуватися навколо, щоб допомогти малому бізнесу. Ось чому ви повинні розглянути ваші страхового портфеля.

Загалом, майже кожен бізнес має нести страхування майна, наприклад, , Щоб покрити збитки від пожежі, спільної відповідальності для покриття претензій третіх осіб, розумну кількість компенсації працівникам у разі, якщо ваші співробітники позивати, і помилки і пропуски, щоб захистити вас від такої помилки, які ви робите, коли після вашого стандартних процедур бізнесу. Припустимо, наприклад, ви записуєте неправильна адреса доставки і відправити замовлення в неправильний місце. Або програмне забезпечення ви з любов’ю ремесло для Вашого клієнта падає його комп’ютера, коли завантажений. Кількість можливості безмежні, тому цей вид страхування має реальну вигоду. Це так важко передбачити всі можливі помилки та упущення, які можуть виникнути. Але є одна річ, яку ви можете бути впевнені. Більшість ваших клієнтів буде судитися. Навіть якщо деякі з цих випадків буде прикро й легковажні, ваші власні витрати покриваються. Парируючи ці костюми тримає вас у бізнесі і робить внески гарною інвестицією.

E & O страхування, як правило, класифікуються як для “професіоналів” і це правда, що юристів, лікарів, бухгалтерів та інших фахівців з професійним статусом залежать від цього виду страхування в їх день у день життя. Ніхто не може дозволити собі втратити випадку, що впливають на їх репутацію. Але це так само, як має місце у звичайних малих підприємств. Все залежить від їх добре ім’я, щоб залучити й утримати клієнтів. Але сума, яку ви купите, буде залежати від масштабів ризику. Страхування малого бізнесу має бути доступним. Щоб зберегти його таким, перегляньте, як ваш бізнес має справу з скаргами. Часто, співчуттям і негайні дії, щоб зробити добре, буде розрядити гнів і голову від судових розглядів. Ви також повинні поглянути на те, як ви ринку ваших товарів або послуг. Уникайте всього, що схоже на гарантії. Якщо у клієнта є помилкові очікування про якість того, що ви продаєте, це додасть масла у вогонь. Нарешті, перевірте всі свої бізнес-процеси та операції, щоб зменшити шанси зробити помилку. Тим не менш, страхування малого бізнесу може тримати вас у бізнесі досить довго, щоб стати великим бізнесом. Все залежить від того наданні гарного обслуговування та розвитку вашої бізнес-моделі, щоб відповідати вашим потребам і очікуванням.