державне законодавство може зробити страхування доступним

Штату до штату, страхування регулюється по-різному на всій території Сполучених Штатів. Той час як регулювання тільки один фактор в ціні споживачі платять, щоб застрахувати свої будинки – інші є багатства, клімат, погода, геологічних небезпек, і конкуренція – це фактор, найбільш легко піддається впливу людей. Регулювання страхування глибоко пов’язані в державній політиці, так що вона стає гарячою темою.

Останнє плюнув статистики був випущений по всій країні і показати, що техасці платять найбільше на середнього, щоб застрахувати свої будинки. Це призвело до деякої негативної реакції з боку споживачів і поштовхом для законодавчих органів штатів, щоб зробити щось про це. Тим не менш, багато хто вважає, що державне регулювання цього питання. Чи так це?

Штат Техас має найменшу кількість страхового регулювання в країні

Це тег-лінії, використовуваної звинувачувати уряд за високі ціни страхування. Дійсно, Техас має дуже мало регулювання. Страхові компанії потрібно тільки уявити, що їхні тарифи уряд перш, ніж почати писати політики на цьому рівні – вони навіть не потрібно схвалення уряду. Новий законопроект штовхає на необхідності схвалення від страхової комісар, перш ніж страховики можуть змінити курс.
Тим не менш, може бути інші фактори, в цьому винен?

клімату та стихійних лих

Жаркий, сухий клімат за багато Техас може призвести до пошкодження будинків. У той же час, погода досить непередбачувана в Техасі, тому при сильних штормах НЕ спиною, люди, як правило не готові. Це робить їх уразливими перед посухи і пожеж, які завдають шкоди землі, а також вдома. Крім того, штат Техас, є вразливим до довгого списку стихійних лих, включаючи урагани і смерчі. Галузеві експерти кажуть, що це є одним з факторів є Техасу високі страхові тарифи, але це само по собі не виправдовує $ 1460 на рік середня.

конкуренція

Політики і промислових лобістів доводи проти нового законодавства, що регулює страхування в Техасі стверджують, що конкуренція повинна бути достатньою, щоб більш низькі ціни для споживачів. Вони кажуть, що дерегулювання дозволить більш страхових компаній, щоб конкурувати за бізнес.

Прихильники подальшого точки регулювання, що Техас вже майже 100 страхових компаній, що конкурують за бізнес – більше, ніж більшість держав – тому конкуренція не є проблемою.

добре регулюється держави мають найнижчі ціни

Щоб поставити це в перспективу, Ohioans, які мають 7-й низькі ціни в країні, платити $ 565 на рік в середньому для домашнього страхування. Національні середньорічні американці платять, щоб застрахувати свої будинки становить $ 791.
У той час як Огайо не мають ті ж небезпечні природні явища, як Техас, вони мають страхової галузі, які повинні працювати під сильним державним регулюванням.

Флорида займає друге місце цін у країні – $ 1390 на рік у середньому. Флорида також має дуже мало державного регулювання.

5 держав, найнижчі ціни в країні?

1. Делавер
2. Вісконсін
3. Вашингтон
4. Орегон
5. Юта

Цих держав, Юта – яка має серйозні проблеми збиток від пожежі – це тільки одне традиційно слабке зі страхового регулювання. Тим не менш, вони дуже суворі про ліцензування страхових агентів додому і прийняли нові закони в останні роки.

Регулювання автоматично не чинить страхування житла дешевше, але розумного регулювання може бути ефективним для захисту американських споживачів від високих цін.

*** Дані взяті з Національної асоціації страхових комісарів (NAIC).