демократом законодавці обіцяють закрити Medicare покриття розриву, відпускаються за рецептом ліків

Багато літніх, які беруть участь у боротьбі програмі Medicare платити за їх рецептом ліків щороку. З оригінальною системою Medicare, є покриття відпускаються за рецептом ліків зазор $ 3610 – шокуюче високий показник для багатьох людей, які більше не заробляла стільки, що дозволяє з комфортом дозволити собі витрати на їх ліки.

Однак, якщо демократи змогли проштовхнути їх пропонований законопроект охорони здоров’я, літні можете почати бачити деяке полегшення в касовому апараті. Демократ законодавці підтримують законопроект охорони здоров’я кажуть законопроекту зменшить розрив рецепт покриття наркотиків на цілих $ 500 у 2010 році. До 2019 року охоплення прогалину буде усунений в цілому.

Відповідно до чинного Оригінальна система Medicare, літнім доведеться заплатити $ 3610 щороку на їх ліки перед їх Медікер ногами дюйма покриття розриву часто згадується як “дірка від бублика” пробіл – і це викликало фінансові труднощі для багатьох одержувачів Medicare які немає ніяких інших засобів для оплати їх ліки.

“Я особисто буду домагатися повного закриття дірка від бублика раз і назавжди”, лідер більшості Гаррі Рід, D-Новий., Заявив в Сенаті. «Законодавство ми пошлемо до президента Обами для підписання зробить свою обіцянку, і наші, щоб назавжди покінчити з цією несправедливістю виправдання для літніх людей в Америці.”

Але хто буде платити за вартість знизилася покриття розриву? За словами законодавців, фармацевтичні компанії будуть нести відповідальність за оплату для скорочення ціни для Medicare бенефіціарів. Фармацевтичні компанії вже пообіцяли виділити 80 млрд до охорона здоров’я капітальний ремонт. Зі зменшенням покриття розриву для ліків, фармацевтична промисловість буде потрібно підібрати додаткові 20 мільярдів доларів.

На додаток до приймає рахунок для наведеного низькому охопленні, фармацевтичні компанії також запропонували 50-відсоткову знижку на ціну марки ліків, які знаходяться в зазор охоплення вже.

Тим не менш, навіть з 50-відсотковою знижкою і $ 500 зниження покриття розриву, багато людей похилого все одно буде сильному натиску, щоб дозволити собі їх рецепт ліки в найближчі роки з великий розрив покриття. Одне рішення для багатьох одержувачів Medicare є Medicare Довідкова страхування.

Medicare додаткового страхування

Для того, щоб допомогти зменшити зазор охоплення на своїх власних, багато Medicare бенефіціарів вступити до Medicare Довідкова плани страхування, які також відомі як Медігеп плани. Ці плани допоможе покрити будь-які покриття прогалини, які існують в рамках системи Medicare.

Однак, не всі Medicare бенефіціарів автоматично зараховуються в планах Medicare Довідкова страхування і, якщо вони не мають доступу до Medicare радника, деякі Medicare бенефіціарів навіть не знають, що такі плани існують покриття.

Є багато різних видів планів Medicare Довідкова страхування. Medicare плани додаткового страхування, як правило, пропонують медичні страхові компанії і деякі медичні страхові компанії пропонують більше одного типу плану, що посилює важливість роботи з кваліфікованим консультантом Medicare знайти правильний план.

У той час як законодавці працюють на скорочення розриву Medicare охоплення, багато людей похилого все одно хочете записатися на політику Medicare Довідкова страхування, а повний розрив охоплення може зайняти роки, щоб, нарешті, закрити. Крім того, законопроект охорони здоров’я все ще перебуває в сенаті і до цих пір не пройшло. Таким чином, план, щоб закрити зазор охоплення ще не був повністю схвалений.

Літніх бажаючі внести зміни у свої Medicare політики, в тому числі додавання страхування Medicare Довідкова політику, повинні зробити це під час щорічного період відкритої реєстрації, яка починається кожен рік 15 листопада і закінчується 31 грудня.