демократи чекали, щоб видих – зрештою, реформа охорони здоров’я може померти

хто знає?

Кінець реформи медичної страховки звелося до одного seeminlgly прості вибори, які отримали дуже, дуже складно. До того ж незрозуміло, що майже ніхто не бачив, такий поворот подій.

Демократ з Массачусетсу березня Коаклі вважався Шу-ін, щоб замінити колишній сенатор Тед Кеннеді, який помер від раку мозку восени минулого року. Але до стрибнув Республіканської кроликів і одного не без минулі гріхи (або принаймні піднімає брови від своїх побратимів policticos, хто волів би забути колоритний 80-фотомоделей фотографії Скотт Браун, суперником Коаклі). Адміністрація Обами контужений, що відносна невідомі з відносно простою бойовий клич проти обіцянку або небезпеках реформи охорони здоров’я.

Злочинці часто стверджують, що вони були не в тому місці не в той час, як причина їх порушень. На цих виборах шиї і шиї, сам Браун, ймовірно, похвалитися тим, що він був найбільш виразно в потрібному місці в поворотний момент в історії Сполучених Штатів. У той час як план охорони здоров’я офіційно не мертвим, це, звичайно, вмирають на корені на Капітолійському пагорбі. Просто чекає Коричневий або один з його колег по праву сторону від проходу, щоб стояти і виконувати те, що, ймовірно, буде найдовшим пірата коли-небудь зняті на CSPAN.

Що стосується Coakley, її мова була поступка тупим, але витончено примирливо. Що можна було сказати після такої твердої поразку за захоплюючими апеляції на Обаму і демократів, які стійкі так прагнули поставити охорону здоров’я за ними. Це схоже на найм дуже повільно підрядника зірвати стару дах, щоб замінити його, але як тільки він забирає, є widowless, незайняте будинок, який повністю гнилі і повинна бути на великі шматки.

“Там буде багато wuarterbacking середу вранці про те, що було зроблено правильно, що пішло не так, і я знаю, що всі — включаючи мене – буде чесним,” виголосив Coakley через доброякісної подіум бальні готелю, що стоїть на кілька сумнівно самовдоволений прихильників. “… Я не забуду лютою рішучістю, з якою ми підійшли до цього.”

Але іноді, визначення просто не достатньо, щоб зупинити хвилю зростаючої опозиції проти громадської політики, яка inherantly недоліки, точка Браун зробив дуже ясно після своєї перемоги.

“Підвищення податків, взявши на себе наша охорона здоров’я, і ​​надання нових прав терористів неправильної порядку денного для нашої країни”, сказав Браун. “Те, що я чув знову і знову в ході виборчої кампанії, в тому, що наші політичні лідери виросли в стороні від людей, вони нетерплячі з інакомисленням, і зручні в задній кімнаті укладання угод. І ми можемо зробити краще”.

Остаточний підрахунок голосів був 51 до 47 відсотків, впевнену перемогу за стандартами будь-який експерт у. За іронією долі, відбулася битва і виграв в тому ж стані, в якому сенатор сам Кеннеді невпинно працював, щоб принести доступного медичного страхування в маси. Зрештою, ці вибори увійде в історію як ще один постріл почув весь світ. Немає сумнівів.