дві підказки на зниження витрат на страхування

При купівлі речей, незалежно від того, будь то автомобіль або новий телевізор, ви хочете, щоб отримати кращу якість за низькою ціною. І коли мова йде про страхування вашого автомобіля правило залишається колишнім. І це особливо важливо з рецесією витончення наші гаманці і змушуючи нас вважають кожен долар, який ми витрачаємо на все. Коли він потрапляє в скороченні витрат більшість людей думають про страхування в першу чергу. Люди відчувають, що вони платять занадто багато за страхування своїх будинків, здоров’я або автомобілів. І в той час страхування будинку можуть бути видалені, страхування Вашого автомобіля є обов’язковим і водіння без страховки буде коштувати вам багато. На щастя для тих, хто хоче скоротити свої витрати на страхування, Є способи, ви можете скоротити ваші витрати, не переривають освітлення на всіх. Звичайно, ефективність цих рішень залежить від компанії, Ви отримуєте страховку від і типу автомобіля, який ви водите. Але врешті-решт, при використанні всі поради, якщо, Ви зможете заощадити досить багато грошей, і використовувати їх для інших цілей вам потрібно. Так от прості та ефективні способи вирубки ваші витрати під час рецесії

Порада 1 – Укутайтеся страхових полісів

Є два почуття в цьому наконечнику. Спочатку, якщо у вас є більше одного автомобіля в сім’ї, що мають окремі Автострахування для кожного транспортного засобу не спосіб отримати дешеві авто страхування. Обговоріть з вашим агентом, можливість отримання одного страхового поліса на всіх автомобілях з усіма членами сім’ї включені. Це дозволить вам заощадити багато грошей і дасть вам деякі знижки, залежно від компанії.

В іншому сенсі бандл, тих, хто має різні види страхування, такі як страхування будинку, автомобіля або здоров’я, повинні отримати ці послуги у того ж постачальника. Більшість страхових компаній пропонують привабливі знижки для тих, хто купує різні види страхування від них. Навіть якщо у вас кращі тарифи з іншою компанією, яка надає тільки один вид страхування, знижки Вам буде запропоновано дозволить вам заощадити багато грошей в цілому.

Порада 2 – Порівняння цін є обов’язковим

Поспішні рішення можуть призвести до негативних наслідків, особливо коли мова йде про страхування. Деяким людям не витрачати свій час на ходити по магазинах навколо для страхування, отримати перший політику вони пропонуються з правом в салоні, а потім скаржаться, що їх страхування є занадто дорогим. Розумні покупці ніколи не роблю таких речей. Не поспішайте, щоб бачити те, що різні компанії можуть запропонувати, і ви будете здивовані, дізнавшись, що різні компанії мають різні швидкості по тій же самій машині. Це тому, що у кожної компанії є різні методи оцінки їх ризиків і різні статистичні дані претензії засновувати свої ставки за. Використовуйте це у ваших інтересах, і ви побачите, що дешеве страхування автомобіля це не так складно отримати. Порівняйте страхування котирування онлайн, поговоріть з вашим агентом або зв’язатися з різними компаніями напряму – незалежно від того, як ви це робите, ходити по магазинах навколо є найбільш ефективним способом отримати дешеве страхування автомобілів і економити ваші гроші в умовах жорсткої економіки.