двигун торгівлі страхування – інформація

Будь-хто, хто працює з транспортних засобів, або продає або угоди, транспортні засоби, необхідно двигун торгівлі страхування. Мотор торговельну політику страхування, як правило, охоплюють водій, а не автомобіль, даючи водієві велику гнучкість і свободу при виконанні тест-драйви, демонстрації та переміщення транспортних засобів на дорозі і всередині торгових приміщень.

Перше, що страховик, швидше за все, запитаєте, який тип транспортних засобів ви працюєте з – наприклад, вони легкових, комерційних автомобілів, вантажних автомобілів або? А в наступному, яка природа вашого бізнесу, ви займаєтеся продажем / справа транспортних засобів, або в їх зміст, обслуговування та ремонт? Це дуже важливо мати чітке уявлення про вашому бізнесі, щоб дати потенційним страховикам, щоб переконатися, що ви отримуєте котирування, що охоплюють всі необхідні аспекти вашого бізнесу.

Існують різні типи політик, що трейдер двигун може вибрати. Деякі дорожнього покриття ризикує тільки, то є ризик, коли насправді водіння транспортних засобів, а інші пропонують більш широке охоплення.

Якщо ви знаходитесь в бізнесі продажів автомобілів, то вам потрібно покриття, яке дозволяє випробувати і продемонструвати низку різних транспортних засобів, а також збирати і доставляти їх, взяти їх у майстерню для ремонту в разі потреби, і т.д. Як правило, це називається політикою «дорожню ризиками.

Існують різні рівні покриття, від Третьої стороні тільки – що є мінімальним правовим вимогам і не охоплює вас в разі пожежі або крадіжки – до комплексних, яка має набагато більш широкий рівень покриття для ваших транспортних засобів та інших людей. Страховики вимагають досить докладну інформацію про транспортні засоби, зареєстровані для вас або вашої допомоги, як частина вашого бізнесу, так що перевірити з ними, як ця інформація представляється та підтримується – Ви хочете простий у використанні і доступної системи.

Ви повинні також перевірити, чи є поліс покриває + соціальної, побутової і задоволення використовувати занадто (іменовані SD & P на тих, хто знає). Якщо це станеться, це означає, що ви можете використовувати свій автомобіль для водіння на роботу і назад, наприклад, а також у процесі експлуатації Вашого бізнесу. У тому числі SD & P може підвищити ваш пошані, тому ретельно продумати, як ви будете використовувати свій бізнес транспортних засобів.

Якщо Ви працюєте в шоу-рум, дворі або гаражі необхідно враховувати приміщення страхування, який захищає вашу власність у разі пошкодження або крадіжки або пошкодження, вміст цієї власності, такі як машини й устаткування, інструменти, гроші та особисті речі .

Нарешті, існує страхування відповідальності, яке виходить за рамки просто охоплює пошкодження або втрати автомобілів и власності, але і захищає вас від відповідальності перед клієнтами і співробітниками в разі травми чи правових образи.

Закон говорить, що якщо ви використовуєте будь-який персонал взагалі, ви повинні мати страхування відповідальності роботодавця, щоб захистити вас від вимоги про виплату компенсації, повинні бути ваші співробітники на роботі травму. Страхування цивільної відповідальності не вимагається законом, але настійно рекомендується, так як вона захищає вас у випадку, якщо хтось отримує травму на вашій території і вирішує подати до суду на вас. І страхування відповідальності за якість продукції буде захищати вас, якщо транспортний засіб або його частину ви надаєте пізніше виявляється несправним, і призводить до пошкодження або травмі.

Деякі спеціалізовані страховики можуть пропонувати пакети, які поєднують дорозі ризики, приміщень і страхування відповідальності, які були спеціально розроблені для двигунів трейдерів. Це, безумовно, варто з’ясувати, хто кращий фахівець є страховики, і говорити через ваші індивідуальні потреби з ними.