двигун торгівлі страхування є необхідним для людей у ​​бізнесі двигун торгівлі

Багато людей не хочуть купити двигун торгівлі страховий поліс. Деякі вважають, що двигун торгівлі страхування не використовувати для них, в той час як є інші, які не розуміють, дрібним шрифтом, і тому уникати страхування.

Правда в тому, що страхові Двигун торгівлі має важливе значення для людей у ​​бізнесі двигун торгівлі. Беручи автострахування торгової політики простий, оскільки є дуже багато брокерів і агентів, доступних на ринку. Що важливо знаходить Страхування Цитата двигун торгівлі, який відповідає вашим вимогам.

У цій статті я висунув кілька моментів, які не можуть бути розкриті вашим агентом або брокером. Ці пункти допоможуть вам у прийнятті рішення, яку політику найкраще підходить для вашого бізнесу.

а) простий і самий важливий момент, який ви повинні пам’ятати, що ви повинні отримати праву кришку за правильну ціну. Зазвичай, коли ви пошуку Motor страхування цитата трейдер ви почати з питання, що страхова компанія Преміум зборах або те, що є їх найкращим ціною. Замість цього ви повинні дозволити страхової компанії знати, скільки ви готові витратити на страхування. Багато людей можуть не погодитися зі мною, але, дозволивши страхову компанію знаю суму, яку ви готові витратити, ви можете заощадити час і гроші.

Як тільки страхова компанія дізнається, що сума, яку ви готові витратити, вони можуть відразу погодитися або не погодитися. Ще одна важлива причина, щоб дозволити страхової компанії знати ваш бюджет в тому, що якщо ви не даєте страхових компаній більш низькою конкурентоспроможною цитати вони дадуть свої найкращі ціни. Це дозволить заощадити час, який могли б бути витрачені марно в переговорах зі страховими компаніями.

Коли ви говорите автострахування торгової компанії про свій бюджет переконайтеся, що ціна, яку ви цитуєте не низькі. Наприклад, якщо страхова компанія дає вам цитата з 4000, і ви говорите їм, що у вас є пропозиції на 1500, вони знайдуть вас, що ви не справжні. Так що будьте розумні, коли ви даєте пропозицію в страхову компанію.

б) Другий важливий момент, який ви повинні пам’ятати, щоб дізнатися, що ваші вимоги. Більшість людей, щоб зменшити їх страхової премії забути те, що їх вимогу. Слухайте те, що страхова компанія говорить, і ставити правильні питання. Тільки тоді, коли ви говорите їм, ваші точні вимоги вони будуть в змозі дати найкращий страхування, який охоплюватиме всі бізнес-вимог.

в) Одна з поширених помилок, які більшість людей зробити те, що вони не просять питання. Іноді вони проводять цілий день відповідати на питання якої страхові компанії покласти на них. Важливо, що ви задаєте їм питання на кшталт “Скільки часу займає обробка претензій” або “Що виключається і включені в страховий поліс?” Ставлячи питання ви зможете вирішити, який двигун торгівлі страховий поліс відповідає вашим вимогам.

г) Також зверніть увагу на інші фактори, крім страхової премії, як і рівень обслуговування клієнтів, місцевих відділень, час, витрачений на обробку претензій і так далі. Ці фактори виявитися корисною, коли Претензії щодо втрат проводиться на страхові компанії.
Запам’ятати пунктів, згаданих і бути терплячими при прийнятті Motor Trader страховий поліс.