двигун торгівлі страхування – огляд

Це не важко зрозуміти, чому трейдер двигун буде дивитися на варіанти страхування двигун торгівлі. Що таке важко зрозуміти, як двигун трейдер може проігнорувати те, як важливо, як страхування двигун торгівлі. Ви повинні мати на увазі, що у разі непередбачених несприятливих обставин (наприклад, аварії), відсутність хорошої торговельної політики автострахування може залишити вас у біді.

Вкрай важливо, що Ви, як трейдер двигуна, розглянути можливість отримання страхового двигун торгівлі, який відповідає вашим вимогам. Це не тільки покриває дилерів, а й забезпечує прикриття для людей, які працюють з дому. Ви можете також розглянути катаючись на страхуванні двигун торгівлі, якщо ваш бізнес має справу з конкретною ніші, такі як розкішні, імпорт, спорт і т.д. Вартість страхування двигун торгівлі буде, таким чином, залежить від того, яку політику, яка виймається, і так як існує різноманітний спектр страхових двигун торгівлі, ви можете знайти той, який не тільки відповідає вашим бюджетом, але і поставляється з розслабленими варіанти оплати.

Дивлячись на право торговельної політики автострахування не дуже складно. Це завжди гарна ідея, щоб спробувати отримати як багато цитат, як ви можете. Є велика кількість страхових компаній у Великобританії, які займаються в автострахуванні торгівлі. Багато хто з цих постачальників мати присутність в Інтернеті, і ви можете отримати котирування, просто проходячи своїх сайтах. Крім того, ви також можете розглянути можливість використання послуг страхового брокера, як вони досить вправні в отриманні своїх клієнтів деякі досить хороші пропозиції.

Для того щоб отримати двигун торгівлі страхування у Великобританії, заявник повинен виконати деякі вимоги. До них відносяться:
§ Заявник повинен був провести дійсні водійські Великобританії посвідчення протягом більше одного року.
§ Не більше 2 вини претензій у зв’язку з дорожньо-транспортних пригод повинні існувати на ліцензію.
§ заявник не повинен бути залучений в будь-які поточні поліцейське розслідування або несправності претензії.

Проте, претензії залишаються без належної уваги після того, як протягом 5 років, і ви можете подати заявку на виплату двигун торгівлі. Крім того, коли автострахування торгової політики на місці, претензії, які виникають з інцидентів, пов’язаних з роботою призводять до негайного припинення премії. Призупинення премії також відбувається, коли є дискваліфікація більше 12 місяців через інцидент, пов’язаних з роботою.

У представництві, ви не можете мати більше 3 водіїв, у віці від 25 до 75 років, а уповноважений перерахованих драйверів. Драйвери з дійсними водійські права Великобританії та інвалідності / інваліди не мають права. Крім того, водії з кримінальним минулим і ті, хто раніше відмовився страхування за позовом також не мають права застосовувати.

Пам’ятайте, що отримання страхових двигун торгівлі тільки допоможе вам у разі будь-яких непередбачених обставин і так само важливо, як ваш звичайний автомобіль і мотоцикл страхування. Є безліч страхових компаній на ринку і з відповідною дослідження, ви можете, звичайно, знайти деякі дуже хороші пропозиції.