датчиком водіїв вантажівок може призвести до збою вашої страхової

Ми всі бачили їх крики повз нас на шосе, залишивши позаду шлейфи диму і еластичними викликаючи серйозні втрати слуху у тих нещасних водіїв, які отримали до них надто близько. У випадку, якщо ви не змогли здогадатися, що я маю на увазі, це Автоевакуація на їх шляху до аварії. Однак будьте готові, бо хитрий датчиком водії вантажівок могли крах вашого автомобіля страхового відшкодування!

Ті з вас, пощастило, що ніколи не був в автомобільній аварії, напевно, цікаво, що вся ця суєта. Ті з вас, хто був в аварії, напевно, цікаво, чому п’ять Автоевакуація прибули на місце події, перш ніж швидку допомогу або поліцейську машину. Ну, це зводиться до грошей. Буксирний водіїв вантажівок заробляти на життя страждань інших людей. Вони відірватися трупи наших прекрасних транспортних засобів після їх смерті на наших дорогах і платять щедро за це. Те, що ви, мабуть, не знають, що ці датчиком водіїв вантажівок може поставити серйозну пролом у вашому гаманці і сміття вашої страховки.

Більшість людей думають, що датчиком водіїв вантажівок роблять гроші, буксирування транспортних засобів від розбився. На жаль, це не той випадок. Недобросовісні датчиком водіїв вантажівок буксирування транспортних засобів до їх власним ремонтним майстерням. Якщо власник транспортного засобу, то відмовляється використовувати свою ремонтну майстерню, щоб виконати ремонт, то вони беруть надзвичайно високі буксирування зборів, а також непомірні збори зберігання. Якщо ремонт магазину не має права на машині власника транспортного засобу страхової компанії, щоб виконати ремонт, то власник транспортного засобу не залишається іншого вибору, окрім як платити за навчання просять.

Боротьба цих акул часто марно і дорого. По-перше вашого страхового відшкодування може бути проведена протягом декількох місяців, намагаючись повернути Ваш транспортний засіб від цих ремонтних майстерень. Це залишає вас без транспортного засобу протягом тривалого часу, і якщо ваш автомобіль страховий поліс не включає опцію прокату автомобілів, то вам доведеться платити по рахунку для вашого альтернативного транспорту. По-друге, приймаючи їх до суду не допомогло, тому що затримка, викликана до суду лише призводить до збільшення плати за зберігання у поєднанні з судових витрат.

Найкраще, що можна зробити, це щоб уникнути цієї ситуації повністю! Якщо ви потрапили в аварію, перше, що ви повинні зробити, це зателефонувати вашої страхової компанії. Ви, ймовірно, буде паніка, але останнє, що ви повинні зробити, це дозволити датчиком водій вантажівки переконати вас, що ви повинні використовувати їх послуги. Тримайте телефон вашої страхової компанії у вашому автомобілі або у вашому гаманці, так що вам не потрібно шукати його після аварії. Після того як ви звернетеся до страховика, вони будуть посилати уповноважених буксирною компанії на місце ДТП. Ваш автомобіль буде потім буксирування безпосередньо до панелі для збивання який пов’язаний з вашої страхової компанії. Це означає, що буксирування і витрати на зберігання все буде поширюється на виплату страхового відшкодування.

Коли по магазинах навколо для страхування, що це гарна ідея, щоб перевірити, чи є політика включає буксирування і зберігання кришку. У той час як ви на нього також перевірити, якщо прокат автомобілів опція включена. Маючи ці позиції у Вашому страховому полісі може зберегти вам багато грошей.