гімн не пропонує ніякого збільшення в школі медичного страхування EasyToInsureME

Вчителі, які toughed з сезону грипу торік і пішов на роботу хворим, можливо, допомогли Мен шкіл заощадити сотні тисяч доларів на майбутній навчальний рік.

Гімн Блакитного хреста і Блакитного щита, більше з двох окремих постачальників медичного страхування в державі, випробував так мало претензій торік компанія пропонує нульове збільшення відсотка охоплення ціни для груп – у тому числі шкіл – у 2009-2010 навчальному році, сказав Директор з корпоративних комунікацій Крістофер Дуган.

“Якщо ми побачимо збільшення вимог якого перевищує премію ми, очевидно, повинні підвищувати ставки”, сказав він. “Медичних і фармацевтичних були сприятливими тенденціями в минулому році.”

Поллі Уорд, бізнес-менеджер по країнах Південної шкіл Портленда, сказала, що вона первісно очікуваних темпах медичного страхування для збільшення 8,8 відсотка, більше ніж на $ 418 000, як вони протягом останніх п’яти років. Скарборо і Cape Elizabeth школи також в первинному бюджеті аналогічне зростання страхових тарифів. Обидві школи відомства усунули від збільшення бюджетів на наступний рік.

“До нашого великого радості, тарифи увійшла в нульове збільшення відсотка”, Скарборо суперінтендант Девід сказав Дойл. 9 відсотків більше, додав би додаткові $ 356000 до школи бюджету, сказав він. “Я навіть не пам’ятаю, [Ціни] перебуваючи на нуль”.

Торік тенденція може зробити майбутній навчальний рік більш доступним, але Дуган сказав, що це важливо для працівників школи пам’ятати, щоб отримати адекватну допомогу.

“Є багато речей, які створюють претензій”, сказав Дуган. “Люди повинні отримати їх огляди і побачити їх лікарів.”

Адміністрація школи в трьох містах сказав раніше передбачалися кошти для покриття очікуваного зростання тепер буде використовуватися, щоб зменшити податковий тягар для шкільного бюджету на наступний рік. Нульова-відсоткове збільшення ціни для груп медичного страхування може врятувати жителів гроші в їх податків на нерухомість.

Поки тарифи гімну групової політики як очікується, залишаться такими ж, як торік, окремі страхувальники могли бачити 18 відсотків більше, що говорить Дуган може призвести до жителів штату Мен з індивідуальною політики платять сотні доларів більше у щорічних премій. Він сказав, що велика кількість молодих, здорових страхувальники дозволяють їх охоплення до кінця.

“Люди, які молодше і не понести претензій вибирають з басейну,” сказав Дуган. “Молодше і здоровіше полісів, як правило, поглинають багато ризику. Якщо у вас є менш здоровими членами в басейні, ставки зростають. ”

На відміну від деяких держав, у тому числі Нью-Гемпшір, Мен сказав Дуган постачальників медичного страхування не може виділяти окремі страхувальники на окремі групи залежно від їх ризики для здоров’я, які допоможуть запобігати в майбутньому збільшення страхових тарифів.

“Кажуть, що є люди, яких ви знаєте свої претензії будуть великими”, сказав він. “У Нью-Гемпширі, ви розміщуєте ці люди в своєму власному басейні і премій покриті полісів і субсидується урядом. Мен не має жодного з них. ”

Мен законодавці не обговорюємо можливість надання страховими компаніями, щоб відокремити їх індивідуальних полісів на основі ймовірності ризику.

Тим не менш, Мен Палати представників у понеділок вважається LD 290, законопроект, який дозволить жителям Мена придбати поліс страхування здоров’я від компаній, в штаті Коннектикут, Массачусетс, Нью-Гемпшир, Род-Айленд і Вермонт. В даний час Республіканський конгресмен Джон Маккейн, який представляє Ньюкасл, каже окремі Mainers може тільки придбати страховку від одного з двох Мен компаній.

“Гімн не претендувала на монопольне становище, але вони, безумовно, є”, сказав Маккейн. “Мало конкуренції саме те, що нам потрібно”.

Дуган спонсорські LD 290, законопроект, сказав він спрямований на забезпечення більш доступні варіанти для жителів штату Мен. У разі схвалення, сказав Дуган LD 290 може запобігти значні зміни в тому, як Мен страхові компанії роблять бізнес.

Він сказав, що дозволить жителям придбати поза державного страхування може призвести до значного збільшення швидкості для Мена страхових компаній, протилежне тому, що Маккейн мав на увазі.

“З-зі стану страхових компаній не може бути предметом того контролю, що означає [Мен Бюро Страхування] не був би в змозі дати страхувальникам же рівень обслуговування”, сказав він. “Потім, що, якщо всі молоді і здорові люди вийшли зі стану? Було б вивезти «хороший ризик» в індивідуальній та груповій басейну. Ми знаємо, що окремі ринку потребує деякої допомоги, але наш страх з цим рахунком в тому, що те ж саме може статися і невеликий ринок групи “.

Маккейн очікує LD 290 і ще один з його рахунку, щоб реформа охорони здоров’я буде переможений в тому, що він вважає партизанської голосування.
“Був голосування партійної лінії в комітеті”, сказав він. “Демократи роблять, як їм сказали, це дуже погано, але це так воно і є.”

Дуган сказав Мен бюро страхування в даний час розглядає запропоновану нуля відсотків більше для групи ставок і 18-відсоткове збільшення для фізичних осіб, процес його словами, може зайняти кілька тижнів, щоб закінчити.