гімном Blue Cross пропонує два нових планів медичного страхування в Каліфорнії

Гімн Blue Cross Життя і компанії медичного страхування реагує на національну кризу охорони здоров’я, пропонуючи два нових доступних планів медичного страхування для жителів Каліфорнії. Два нових планах буде розгорнута на початку 2010 року, забезпечуючи недороге медичне страхування альтернативи багатьом каліфорнійців, які або не мають медичної страховки або у кого є плани медичного страхування, що вони борються собі дозволити.

Перший з нових здоров’я гімну страхових планів – CoreGuard – стане доступним на 1 січня 2010 року. CoreGuard це план, який забезпечує РРО податком варіанти і рецептурних препаратів. Найголовніше для багатьох жителів Каліфорнії: щомісячні премії для CoreGuard почнеться в “цінами для задоволення майже кожен бюджет”, зазначив один Каліфорнії медичного страхового агента.

Як приклад недорогого ціни CoreGuard плану, щомісячна премія для чоловіка у віці 40 років, як очікується, складе близько $ 75 на місяць. Однак, як і більшість планів охорони здоров’я, учасники повинні будуть задовольняти франшизи для отримання покриття. Учасники можуть вибрати з широкого спектру річний франшизи кількості та швидкості комбінації, щоб вибрати той, який краще для їх бюджетів і медичних потреб.

Друга з нових доступних гімну планів в галузі охорони здоров’я Каліфорнії Страхування ClearProtection. ClearProtection буде виконується 1 лютого 2010 року і призначений для забезпечення широкого спектру переваг, але як і раніше пропонують першого долара охоплення. Чоловіки у віці до 40 років повинні будуть щомісяця віднімаються близько $ 69. ClearProtection підноситься як страхування здоров’я PPO план з найбільш низькими показниками всіх Гімн плани PPO медичного страхування.

Blue Cross Каліфорнії має одну з найбільших мереж медичних закладів на всій території штату Каліфорнія, який включає в себе більше 50 000 лікарів і майже 400 лікарень приймати PPO медичного страхування. Медичне страхування Гімн планує також поїздки з учасниками по всій країні, допомагає гарантувати, що навіть якщо тримачі Каліфорнії план виходити зі стану, вони все одно будуть покриті.

На додаток до основних послуг охорони здоров’я отримані від цих двох нових планів Гімн РРО, учасники можуть також вибрати з додаткового покриття для медичних потреб, таких як стоматологічні та термін життя.

NextRX Гімн поставляє рецепта ліків, щоб жителям Каліфорнії поштою

Два нових програм медичного страхування від Гімн може бути новітні доповнення до здоров’я гімну програми по догляду склад, але вони потрапляють у відповідності з цілим рядом корисних послуг охорони здоров’я запропонувала жителям Каліфорнії Гімну.

Програма NextRX є кращим пошти гімну аптечні послуги, яка доступна для гімну членів, які прийняті ліки обслуговування на регулярній основі. Багато з ліків, які кваліфікуються як ліки обслуговування включають препарати, які використовуються для лікування захворювань серця, діабету, депресії, алергії, і навіть оральні контрацептиви.

Коли жителям Каліфорнії вступити до NextRX програми до 31 грудня 2009 року, гімн відмовляться від першого доплати за кожен загальний рецепт, який учасники передати NextRX.

Гімн також пропонує державних програм охорони здоров’я

На додаток до двох нових доступного медичного страхування планів, пропонованих Гімн для жителів Каліфорнії, Гімн також пропонує штату Каліфорнія програм у галузі охорони здоров’я, у тому числі програми Medi-Cal, Healthy Families, MRMIP, AIM, CMSP та телемедицини. Ось короткий огляд цих різних програм охорони здоров’я Каліфорнії:

Medi-Cal в програмі Medicaid в Каліфорнії, яка доступна на безоплатній основі для окремих осіб і сімей, які відповідають певним низьким рівнем доходу або інших кваліфікацій.

Здорові Сім’ї є низька вартість керованих програмою санітарної допомоги для дітей, які живуть у сім’ях з фінансової ситуації, які роблять їх права на Medi-Cal Програми.

Програма MRMIP (Каліфорнія основним ризиком медичного страхування Програма) план медичного страхування, яка доступна для каліфорнійців, які не можуть отримати медичну страховку в індивідуальному ринку медичного страхування.

AIM є недорогою керувати санітарної допомоги доступні для немовлят та їх матерів, які мають сімейні доходи занадто високі для Medi-Cal охоплення.

CMSP це програма, яка надає медичні, стоматологічні та бачення послуг для право малозабезпечених дорослих, які живуть в основному в одному з 34 сільських громад, які також не мають право на Medi-Cal програми.

Нарешті, Гімн Blue Cross Телемедицина Програма забезпечує доступ до спеціалізованої медичної допомоги в сільських каліфорнійців.

Додаткові відомості про CoreGuard Гімн і ClearProtection PPO планів медичного страхування, споживачі повинні говорити з фахівцем медичного страхування, який може пояснити конкретні деталі кожного іншого варіанту охоплення і типу плану. Крім того, на додаток до планів гімну медичного страхування, Каліфорнія жителі можуть вибирати своїх планів медичного страхування з широкого спектру інших медичного страхування перевізників, які обслуговують державу. Страхування здоров’я Каліфорнії фахівець може допомогти жителям Каліфорнії, щоб просіяти через всі доступні варіанти медичного страхування, щоб знайти правильний план для своїх конкретних потреб охорони здоров’я.