гідроізоляція буде створений хороший бренд нового колодязя істотно краще, ніж сантехнік

Постарайтеся переконатися, що ви отримаєте гідроізоляції, яка дає Вам передачу 30 рік – довічна гарантія. Потім, отримати письмову оцінку від них і подивитися навколо дрібний шрифт. Оцінка повинна містити такі відомості все підрядник зробить, витрати і кількість часу, щоб завершити роботу.

Тип гідроізоляції яких люди будуть мати потребу для вашого підвалу залежатиме від поточних умов, які ваш підвал знаходиться в прямо зараз плюс дослідження потенційних джерел вогкості, які можуть вплинути ті підвалі. Робота з лікарем загальної інсталяторів для цих цілей так що кожен може бути впевнений в успішній і сприятливий результат для вашого проекту модернізації.

Якщо ваші підвали проблема тільки “сирість” матерії, це вимагає ретельного інший підхід. Вологість питання є загальними для підвальних приміщень, оскільки вони є підземні та «крутіше», ніж верхня місцях рівні. Вологість і конденсат будуть залучені в підвал за холодних Temps. Слово конденсації відноситься до обгрунтування обсягів, що тепліше повітря стають все менше, оскільки вони входять менш теплим підвалом. Коли скорочується об’єм повітря, вологість повітря в цьому збирає як група і форми крапель води. Ці крихітні форми крапель на трубах холодної води, холодних підлог і стін підвалу і всмоктуються в пористий цемент, дерево, килими, а також меблі. Ця постійна вологість, що допомагає годувати неприємні аромати в підвалі. Якщо ви хочете збільшити свої поточні значення властивості. Пошкодження водою 1 з найпоширеніших структурних проблем, які може викликати додому заскочити оцінки. Вологі льоху або води працює в проблеми може призвести до зниження вартості вашого власного будинку Десять до 15%.

Якщо у вас є мокра пляма або стикався збору води на підвальний поверх, обов’язково СС або її викачувати ретельно протягом 24 годин, щоб запобігти цвіль від початку старту. Ви хочете розвинути здорове середовище проживання для вашого будинку. Занадто багато вологості і вогкості, безумовно, може призвести до цвілі і цвілі процвітати і розширюватися дуже швидко. Обидва ці крихітні організми, були пов’язані з респіраторними захворюваннями збільшилася здоров’я та ряд інших проблем здоров’я. Наймання гідроізоляції компанії мати справу з вашої підвалу може запобігти ці проблеми, що впливають на членів вашої родини.

Застряг поплавці і невдачі є водовідливної насос № 1 піддон неприємності. Якщо ваш вимикачем поплавця спійманий, або насос виходить з ладу, картер не спаде і не буде видалення води. Це Topps з картером, водних пасток в межах периметра стоків, і пастки води від фундаменту стіни будинку. Результати картер невдачі можуть бути драматичними і дорогий: стіни фундаменту руху (за рахунок розширення грунту), затоплений підвал, і цвілі. Підземних вод дорівнює управління Система Периметр стоком. Поверхнева вода може рухатися уздовж стіни фундаменту. Ця вода надходить на дренажну систему по периметру і відправлений в картер двигуна насоса для шланга з далеко від дому.

Картер ями збирає воду зі стоків периметру, що дозволяє цьому вода могла стікати з підвалу. Коли рівень досягає заданої висоти, картер включається і витрат води від будинку.