гібридних транспортних засобів заощадити гроші на страхування автомобіля

За нинішньої фінансової ситуації і цін на газ, які залишають багато споживачів неприємно здивований, все більше і більше американців починають думати серйозно, коли покупка нового автомобіля. І частина людей, які розглядають альтернативи продовжує зростати. Люди починають використовувати велосипеди, автобуси, біопалива і гібридних автомобілів. І якщо перші три варіанти досить ясні, останній може викликати питання у деяких. Що являє собою гібрид так чи інакше?

Простіше кажучи гібридного автомобіля є автомобіль, який використовує два (або навіть більше) джерел живлення, щоб змусити його рухатися. Це може бути будь-яке поєднання видів палива та енергії клітини можна поставити в один автомобіль, але є і певні типи виробництва гібридів. Гібридні автомобілі забезпечують ряд переваг порівняно зі звичайними газовими двигунами і ось короткий огляд:

Пробіг газу. Однією з головних причин, чому люди вважають, що це гібриди більше пробіг газу, якщо в порівнянні зі стандартними автомобілями. Це відбувається через більш ефективного використання палива, яке виходить за допомогою електричного мотора. Батареї в гібридах, які використовують електродвигуни магазині енергії, яка при гальмуванні отримати і віддати його на двигун, зменшуючи кількість газу, споживаного первинний двигун. Наприклад, 2008 Toyota Prius і Honda Civic Hybrid мають EPA близько 46 миль на галон і 42 миль на галон відповідно.

Типи гібридів. Не всі гібриди призначені для економії палива. Ви повинні точно знати, який тип гібридного ви маєте справу з. Є багато гібридів, які призначені для досягнення кращої продуктивності і енергоспоживання, а не газ збереження. Багато спортивних автомобілів використовувати додатковий електричний двигун, щоб підвищити ефективність стандартного газового двигуна. Цей тип гібридних може дати вам перевагу перед автомобілем з такою ж кінських сил, але з великим двигуном, однак у порівнянні з транспортним засобом з двигуном ідентичні використання газу дійсно може бути більше. Так що будьте обережні при виборі гібридних і переконайтеся, що ви знаєте, який тип ви маєте справу з. Деякі гібриди буде насправді мають більш низький пробіг, ніж великі позашляховики.

Знижки. При покупці гібридного ви можете скористатися багатьма знижки, хоча їх число зменшується. Деякі моделі гібридів і раніше претендувати на федеральні податкові пільги, а також паркування стимули, податкові пільги, водіння пільг та інших переваг. Коли ви підвести підсумок цим економія з кількістю газу, який Ви зможете економити ви побачите, що покупка гібридного не такий дорогий хід зрештою.

Страхування автомобіля. Купівля гібридного також заощадити деяку суму грошей на премії автострахування. Гібридні автомобілі виходять на ринок з цікавими знижками і можливостей, однією з яких є знижки на страхування для гібридних автомобілів, які пропонує більшість страхових компаній. Багато страхових компаній забезпечують до 10% знижки на гібриди в залежності від типу гібрида. Рекомендується, щоб навколо магазину між різними страховиками – іноді економія може бути ще більше. Спробуйте порівняти котирування страхування автомобіля онлайн вибравши точний тип гібридного ви хочете купити. Ваші ставки можуть приємно здивують!