групі проти приватного медичного страхування

З такою великою кількістю людей, які вважають себе перемиканням або деяких або всіх членів сім’ї від свого роботодавця спонсорські група планів медичного страхування, особистих індивідуальних і сімейних медичних планів, є деякі речі, які в першу чергу необхідно рахуватися.

Розуміють, що є головні переваги та недоліки, навіть деякі ризики, властиві обом варіантам вирішенні прийняти членів сім’ї від групи покриття не слід сприймати легковажно.

Переваги очевидні. Економія на премії часто значним. Середньомісячна вартість страхування (залежно від Поштовий індекс – і, ймовірно, вже збільшилася до метафоричного чорнило на цій сторінці висихає) для здорової каліфорнійської одну людину становить $ 139/mo. Сім’я премії, в середньому, $ 357.

Зазвичай роботодавці, стягують зі своїх робочих сотні доларів більше, ніж, що для їх частка внесків

Ще одна перевага виходячи групі плану і виборі індивідуального або сімейного медичного страхування є те, що з ним у вас є вибір. Ви можете вибрати, щоб покрити тільки те, що ви обираєте, заощаджуючи при цьому гроші на варіанти ви вважаєте непотрібними. З приватного страхування Ви можете вибрати франшизу, доплати і усунути все, що завгодно від плану, який ви вважаєте зайвим, що дозволяє економити багато грошей.

Ще одним фактором на користь того, щоб вибрати приватний план є те, що ваша страховка не залежить від того, де ви працюєте, або навіть якщо у вас є робота. Охоплення за вами. Незадоволений працівник може звільнитися в будь-який час і не турбуватися про втрату покриття для себе чи своєї родини. Ваш роботодавець може ворушити всієї компанії до третьою країною світу, і ви все одно будете покриті, якщо премія виплачується вчасно. Це не у випадку з роботодавця спонсором охоплення групи. Там, коли ви залишаєте роботодавця, ви також залишити свій страховий позаду.

Якщо приватне, індивідуальне, або сімейні медичного страхування звучить привабливо, є деякі основні питання, ви повинні бути інформовані про перш ніж приймати рішення. Насамперед, не всі прийняті в приватних планів. Існуючі раніше умови можуть виключити з охоплення і багато умови перетворюють людину в обличчя “страхування” в цілому, щоб приватні компанії.

Приватні компанії також “курс” їх висвітлення в залежності від віку. У той час як покриття може бути доступним, коли політика яких вперше видані, вікові зростання може зробити її не по кишені людини. Ви повинні ознайомитися з витрат на щорічній основі.

Приватне медичне страхування може бути менш повним, ніж страхової групи здоров’я. Ви, ймовірно, виявите, що деякі умови і лікування (наприклад, материнства) колись покривали більше не доплат і ви були само собою зрозумілими з групою немає, де поруч вартості вашого плану групи. Долар за долар вашу групу план може піти далі, але ви повинні вирішити, як далеко треба йти, що важливо для вас і що ви можете собі дозволити.

Неважливо, що ваші пріоритети, ваше рішення не повинно бути зроблено в поодинці. Ви повинні вдатися до допомоги кваліфікованого фахівця, який може освітити переваги, недоліки та потенційні ризики кожного шляху.