групи інвалідності додаткового страхування плани захисту доходів

Багато було сказано з приводу неадекватності страхової групи інвалідності планів, пропонованих роботодавцями. Наприклад, група інвалідності планує як правило, мають такі недоліки:

– Плани платити до 60% регулярного доходу, однак, всі переваги повністю обкладається податком, зниження на руки заробітна плата приблизно 42% від вашої стандартної зарплати.

– Група переваги дають можливість скоротити на основі доходів від інших джерел, таких як федеральні соціального страхування по інвалідності (ДСДІ), компенсаційних виплат працівникам, або будь-якого плану / програми, до якої роботодавець вносить або робить відрахування із заробітної плати.

– Група охоплення місячні ліміти переваги, як правило, в діапазоні $ 5000 (до сплати податків). Якщо ваш річний зарплати більш ніж на ~ $ 70000, ви знайдете вигоди від вашої інвалідності, щоб страхування було вкрай не менше, навіть при тому, що політика платить максимальну вигоду.

– Читайте дрібний шрифт! Групові політики можуть включати виключення або обмежений охоплення для конкретних ситуацій, таких як психічні або нервові супутніми захворюваннями. Покриття для алкогольної або наркотичної інвалідності, пов’язаної може бути обмежений максимально коротким 6 місяців або взагалі виключений.

Хоча така політика часто мають ці та інші обмеження, охоплення групи може забезпечити прекрасну основу для належного захисту доходу на дуже невелику щомісячну плату.

Проблема в тому, що багато людей вважають, група охоплення всього відповісти, коли, по суті, це всього лише початок.

“Люди думають, тому що вони віднімають кілька доларів зі своєї зарплати кожен раз, коли вони покриті, якщо вони не можуть працювати.”, Пояснює Рене Apack, президент застрахувати своє майбутнє, провідної незалежної нації страхування з непрацездатності брокерські послуги. “Це тільки після першого доходу інвалідності перевірити, що сувора реальність починається, і до того часу, додаткове покриття вже не варіант”.

Додаткове страхування інвалідності оплаченого покриття заповнити прогалини, виявлені зі страховою групою інвалідності, пропоновані вашим роботодавцем.

Додаткове страхування інвалідності можете знизити ризик важкої втрати доходу в декількох напрямках:

• Політика може бути записана розширити охоплення вашого доходу до 100% дуже доступною ціною.

• тому що ви платите премію, всі переваги, отримані через додаткове політики не оподатковуються.

• прогалини в охопленні ідентифікуватися за своєму страховому агентові може бути спеціально закриті в додатковому політики.

• У той час як охоплення групи закінчується, коли ви піти від роботодавця, додаткове покриття залишається з вами незалежно від того, для кого ви працюєте.

Залежно від вашої групової політики, додаткового політики може бути додатково налаштовані з урахуванням покриття для ваших конкретних потреб.

Apack продовжує: “Найдоступніший втрати працездатності доступна додаткового страхування. У нас є клієнти, які платять менше, ніж $ 60 на місяць, що для покриття своїх берегів групи інвалідності, щоб покрити 100% свого регулярного доходу і закриває прогалини в політиці свого роботодавця “.

захисту доходів займає планування
Додаткове страхування може бути життєздатним, доступне рішення для пар, які планують завести дитину, а також. Причина номер один не ходять на роботу протягом 180 або менше днів поспіль (тобто короткострокові інвалідності) є вагітність. Другою провідною причиною інвалідності довгострокові (понад 180 днів) також вагітність, як до, так і після пологів.

Майбутні мами можуть подати заявку на виплату додаткової до своєї групи покриття до настання вагітності в якості інструменту хеджування проти не ходять на роботу під час материнства місяців. Повернувшись на роботу, є така можливість продовжувати охоплення або нехай він закінчується.

Основний спосіб захисту про рух грошових коштів домогосподарства під час і після вагітності для майбутніх мам, щоб отримати додаткове покриття, перш ніж завагітніти. Після вагітності, інвалідності компаній страхуванню пропонують зникнути.

“Ми буквально отримати 2-3 дзвінків на день від жінок, які вже вагітні шукаєте страхування на випадок інвалідності. Ми хотіли б продати їх політики, але дюжину великих перевізників з якими ми працюємо не мають такого охоплення “, пояснює Apack.

Не дозволяйте вашої групи інвалідності страхуванню дати вам помилкове відчуття безпеки. Це дешево і легко … але це тільки початок! Правда захисту доходів може бути досягнуто за доступною ціною за рахунок зміцнення групової політики з додаткового страхування інвалідності.