група закупівель медичного страхування онлайн

16 вересня 2004 Оскільки технологія продовжує розвиватися, малі підприємства стали ідеальний онлайн клієнтів страхування. З новими сайтів, що пропонують онлайн котирування та програм для групи медичного страхування, малі підприємства, користуючись їх розумному застосуванню в інтернеті і подивитися, що веб-сайти онлайн страхових компаній можуть запропонувати.

Деякі інтернет-Майамі, медичних страхових компаній діяти в якості посередника, а інші поставити вас у зв’язку з брокерами у вашому районі. Можливості вузла може піти від скелетное посиланням послуг без страхування рада, на сайти, які законопроект себе як “вигода портали”, забезпечуючи пачок малого бізнесу рада вигоди.

Як Інтернет страхові компанії можуть працювати на вас

На інтернет-сайтах медичне страхування, дрібні роботодавці бізнес може вибрати котирування на основі франшизи та інших особливостей плану. Майте на увазі, через строгих правил держави щодо рівня страхової премії, купуючи онлайн плані медичного обслуговування не завжди пропонують більш вигідну угоду на страхових преміях. Інтерактивний процес додатка потрібно той же обсяг роботи, як якщо б ви відвідували з брокером, і ви все одно повинні взаємодіяти один з перед покупкою остаточний план. Це більше для легкості, яке дозволяє шукати групи онлайн страхування здоров’я, коли у вас є час, а не коли це зручно для вашого страхового представника.

Найпростіший частиною цього завдання є отримання цінової пропозиції для вашої групи план медичного страхування. Цитата буде грунтуватися на основних компаній та інформації про співробітників. Спочатку вас заповнити форму, де ви повинні вказати ваше ім’я, адресу компанії, свій рід діяльності (або зі стандартним кодом галузевої класифікації або описові ключові слова), скільки співробітників будуть покриті, і ім’я, вік і стать кожного співробітник, який ви хотіли б покриті.

Ви також повинні йти в глибину з вашими співробітниками, а також отримати інформацію, що відноситься для страхової план групи здоров’я. Наприклад вам потрібно дізнатися інформацію, як, буде чоловік або діти будуть підпадати під дію плану? Хочете материнства охоплення? Стоматологічна страховка? Франшиза для перебування в лікарні?

Важливо, щоб усі цю інформацію, перш ніж подати заявку на цитати, бо ці доповнення, в кінцевому рахунку збільшить вартість. Важливо також, щоб з’ясувати, скільки премій ви будете платити, і скільки будуть покриватися за рахунок працівника.

Після того як ви відправите інформацію і застосовувати для попереднього цитуючи страхового тарифу здоров’я, вас запитають, як ви хочете порівняти плани, які відповідають вашим критеріям. У більшості страхових компаній онлайн, ви можете переглядати котирування медичного страхування за ціною, франшиза, або план особливості. Що відбудеться далі, залежить від відвідуваного вами сайту і чи є вона виступає в якості брокера або посилання у вашому районі.

Якщо ви зацікавлені в отриманні страхової групи медичного страхування цитати для вашої компанії, увійти в Insurance.com. Тут ви зможете оцінити множинні обмінні від кращих у своєму класі з медичного страхування – допомагає знайти найкраще медичне страхування для своїх співробітників і самого себе.