грошові витрати на охорону здоров’я в США

Експерти відзначають, що середній показник витрат на охорону здоров’я приховує реальну нерівність різних верств населення США відносно їх можливості використовувати медичну допомогу. Міністерство охорони здоров’я США підтверджує, що люди з низьким рівнем доходів, перш ніж померти багатим чоловікам.

Основною фігурою в медичній галузі Америки – лікар, який отримав ліцензію на приватну практику. Все побудовано навколо нього. Часто лікар, по суті, є невеликою компанією – вона може мати офіс, діагностичне обладнання, окремі приміщення для огляду пацієнтів, реєстрацію і фінансового персоналу.

Американські пацієнти звикли судитися з лікарями і часто виграють претензій. Можливість подібних інцидентів також ставиться у вартість медичних послуг.

У лікарні вже великий медичний заклад, який має дороге устаткування і лікарні. Майже всі лікарні в США отримують гранти з державного бюджету. Лікарня може мати певну кількість регулярних лікарів, крім того, також приватні лікарі там працюють. Якщо приватний лікар-експерт бачить, що його пацієнт потребує госпіталізації, він залишає місце в лікарні, оперативного, послуги деяких лікарів і так далі.

У сучасній Америці безліч різновидів медичне страхування. Щоб зрозуміти, у звичайній американській них непросто. В американській пресі часто можна почути думку, що аналогічні розлади тільки на користь страховим компаніям – тим менше їх користувачі мають інформації, захист прав менше.

Найпопулярнішими системами страхування в США є так звані РРО та ОПЗ.

Страхування поширюється на всю сім’ю, а не на його одним членом. Однак розмір щомісячних виплат залежить від кількості членів сім’ї. Лікарі повинні дотримуватися прайс-лист на послуги, заповнити документи і т.д. Часто лікарі приймають участь відразу в декількох десятків страхових програм – залучити більше пацієнтів. Лікарні, аптеки і лабораторії можуть бути учасниками мереж страхових компаній теж.

Це необхідно враховувати, що будь-яке страхування в Америці не покриває всі витрати. Все одно доведеться платити з власної кишені. Наприклад, за кожен візит до лікаря треба держава визначила, хоча і невеликий, суми. Взагалі condanguinity треба платити визначеного їм терміну перебування в лікарні. Велику частину витрат на лікування покривається проте зі страховою компанією. Астрономічних сум – близько 900 доларів за перший день перебування в лікарні, на 400 – для всіх наступних. Більшість американців на другий-третій день навіть після оперативних втручань намагаються дістатися додому.

Пацієнти підбирають собі лікаря зі списку, який дається при вступі до страхової мережі.

Якщо виникла потреба за медичною допомогою за межами персоналу – у відрядження чи на відпочинок, – страхова компанія не буде платити відсотків. Потрібно або бути застраховані окремо для такого випадку, або оплатити з власної кишені. Інші форми страхування може мати більш серйозні обмеження. Наприклад, обмежити платежі протягом року певну суму. Більше не дадуть, хоч померти. Звичайно, тим дорожче страховка, тим більше послуг, які вона надає. Дешево, як правило, мають дуже маленький вибір лікарів, які перевантажені і відмовляються приймати нових пацієнтів.

У цілому хворим з будь-якої страхової доведеться доплатити, але ці суми, хоч і не маленький, але і не катастрофічне. Крім того, можна звернути їх поступово, у вигляді безвідсоткового кредиту.

З плати іноді є проблеми -. Страхові компанії затримують агенти, звичайно, це не подобається лікарям. Формально вони не мають права відмовити пацієнтові, проте це все одно відображається у відносини. В цілому, дуже багато бюрократизму, і час від часу з’являються гучні “безпека” скандалів.

Для отримання страхового взагалі можна на роботі – в США немає системи загальнодержавного медичного страхування. Вибір не багатий – деякі плани однієї страхової компанії. Однак роботодавець платить частка платежів, іноді навіть 100 відсотків. Хоча це швидше виняток, ніж правило. Робочі принести певний відсоток від зарплати, а ця сума вважається сплати податків. Це добровільна можна оплатити ще одну страховку, яка покриє тих витрат, які не розраховані основні.

Однак, якщо агенти не використовуються до кінця року, вони будуть конфісковані державою. Тому багато американців до Різдва порушених не придбання подарунків, і придбання медичних товарів.

З втратою роботи американців втратять також медичне страхування. Можна погодитися з колишнім роботодавцем продовжити на кілька місяців його термін і виплатити всю суму вже самостійно. Звичайно, більшість безробітних не може собі цього дозволити.

Якщо людина не може виплатити страхове, однак потребує лікування, є державна програма. Це ще й платили і отримати непросто. Окремі програми існують для дітей, вагітних, інвалідів і літніх людей, які обмежені в коштах.

У першої допомоги зобов’язані приймати всіх, хто потребує цього, і в лікуванні для стабільному стані. Однак стабілізація – не відновитися. Пацієнти без страховки і привілеї змушені платити протягом багатьох років лікування, а іноді навіть через суд, щоб оголосити про банкрутство.