грати в національну гру

Останнім часом політичні партії сперечалися з приводу того, ви повинні мати можливість купити медичну страховку через кордони штатів. У рамках дискусії медичного змагання, Республіканська партія рішуче виступає демонтажу нинішньої монополії держави. На цей раз, і деякі скажуть, з поважної причини, демократи були партією “ні”, і страхові компанії як і раніше будуть регулюватися департаментів страхування в окремих державах. Очевидно, це не заважає вам рухатися між державами так от, нарешті, це національне обстеження кажу вам, де розбити намет, щоб отримати найдешевший тариф премія за страхування Вашого автомобіля.

З появою інтернет-пошуковиках, легко збирати і порівнювати дані від штату до держави. Для цих цілей, дослідницька група погодилася стандартний набір відповідей на анкети, які використовуються в пошукових системах. Вибірка охоплювала десять поштових індексів для кожної держави і передбачається, Чоловік один водій з короткої відстані, щоб дістатися до роботи. Він прийняв у розмірі 500 євро на всеосяжний і зіткнення охоплення, а також обмеження у розмірі $ 100 000 за травми однієї людини, $ 300 000 для всіх травм, що виникають з одного дорожньо-транспортної пригоди, і $ 50000 за матеріальний збиток. Розсудливо наш гіпотетичний чоловік також попросив незастрахованих охоплення. Цей підхід відрізняє огляд від заходи, проведені Національної асоціації страхових комісарів (NAIC). NAIC контролює фактичне ставки страхових внесків і займає в середньому від валових доходів представлених страховиків у кожному штаті. Єдиною метою цієї Survery в тому, щоб знайти найдешевший середньому страховки для одного класу водія.

Найдорожче держава милею країни було Луїзіани з середньою премією в розмірі $ 2510. Найдешевшим був Мен з в середньому $ 902. Це може бути доцільно для лікування Луїзіани як “особливий випадок”. Ігнорування урагану Катріна, який не має жодного очевидного впливу на ціни автомобіля премії, є унікальна судова система, яка заохочує розрахунки за претензіями, трохи менше $ 50 000. Тому що судді обираються, вони вважають за краще бути щедрим тримати виборців щасливі. З якоїсь незрозумілої причини, це робить судовий популярним хобі і кількість претензій ціни вищі, в цьому стані, ніж у будь-якому іншому державі. На відміну від цього, штат Мен має лише невелике число водіїв у сільській держави. Це робить для значно менше аварій. Додати в тому, що існує більше 30 страхових компаній, що конкурують за бізнес, і Ви отримаєте найнижчу ціну.

Очевидно, що це важко виправдати за рахунок переїзду в іншу державу тільки знайти дешеве страхування автомобілів, але, при цьому 18 держав, пропонують наш чоловічий страхування водій на менш ніж $ 1300, то економія буде наростати з плином часу. Мораль всієї цієї історії, здається, що ставки страхових внесків є низькими у державах, які мають дві особливості. По-перше, їх популяції є відносно невеликими. По-друге, існує розумного рівня конкуренції між страховиками ліцензії на продаж політики. Якщо ми будемо ігнорувати незвичайним правових питань в Луїзіані та Мічигані, який має особливо щедрої системи персональних травм, найвищі показники, як правило, в більш урбанізованих держав, де володіння автомобілем і ризик аварії високий, і є лише кілька страхування компаній. Якщо ви не можете рухатися, отримати якомога більше авто страхування котирування, як можна знайти кращу пропозицію.