граду бур-переконайтеся, що ваша страховка покриває вас

Найбільший градини на запис врізався в Aurora, Небраска 22 червня 2003. У 7 дюймів у діаметрі, він побив попередній рекорд в 5,7 дюйма в діаметрі градини, які впали в Coffeyville, Канзасі в 1970 році. Уявіть собі, 6 або 7-дюймовий градини (або навіть одну частину цього розміру) матиме на даху вашого будинку або лобовому склі вашого автомобіля. Люди, які живуть в районах, які схильні граду бур знаю, що ці ефекти все дуже добре. Візьмемо, наприклад, жителі Передового хребта Колорадо, розташований в самому центрі того, що стало відоме як “Град алея,” тому що вони одержують найвищу частоту великим градом у Північній Америці (і в більшості країн світу.)

З середини квітня до середини серпня, ця група жителів Колорадо може розраховувати на три або чотири катастрофічних граду щороку. Катастрофічне градом визначається як той, який викликає щонайменше $ 25 млн застрахованих на шкоду. Навіть після цього сума збитку поширюється через всіх в регіоні, він все ще може додати до дорогі рахунки за ремонт окремих для кожного жителя, щоб виправити свої будинки, автомобілі та бізнесу. І ремонт не потрібно з кожним роком. Справді, за останні 10 років, град викликали більш ніж на $ 1 млрд., збиток в штаті Колорадо. До половини страхової премії домовласників для мешканців цієї держави йдуть до граду і витрат шкоди, що завдається вітром, як результат.

Нью-Мексико є іншою державою, яке схильні до граду бур і граду. Наприклад, торнадо і градом призвели до $ 16500000 доларів, збиток навколо Кловіс, Roswell Logan і всього за один день у березні 2007 року. Хороша новина для жителів Колорадо, Нью-Мексико та інших регіонів, у тому, що град покрито майже всі страхові компанії, якщо ви носите всеосяжний охоплення на вашому авто страхування. Практично всі політики додому страхове покриття граду, а також.

У разі, якщо ви стали жертвою граду, не залишатися приміщенні (що очевидно), поки буря вщухла, перш ніж ризикнути, щоб перевірити ушкодження. Якщо дерев, чагарників і рослин навколо вашого будинку позбавлені їхнього листя, є хороша можливість, що ваша дах пошкоджений. Вікна, вентиляційні отвори, і тентів також може бути пошкоджений, а також теле вашого автомобіля і вікна або лобове скло. Якщо є можливість додаткового бурі крізь вашому районі, закрити розбиті вікна на вашому будинку або автомобілі і отвори в даху для захисту від подальших ушкоджень від дощу, вітру, граду або більше.

Ви можете зробити запис роботи, яку ви робите і зробити фотографії, щоб показати вашим страховим агентом, а також. Зберігайте чеки будь-якого ремонту ви робите подати разом з вашим виплаті страхового відшкодування. Регулятор буде відправлений на вашу власність, щоб оцінити збиток, нанесений градом, щоб ваш автомобіль або будинок, і рекомендуватиме ремонт. Якщо ваша дах була пошкоджена, ви можете використовувати компанія, яка є експертом в області граду щоб гарантувати, що робота виконана належним чином, а також мати граду стійкі покрівельні матеріали встановлені для захисту вас від збитку, нанесеного градом майбутніх штормів. Нарешті, якщо ваша страхова не охоплює достатньо вашого граду або вашого будинку чи автомобіля, зверніться до свого агента про налаштування політики щодо підвищення вашого покриття, опустіть ваші франшизи, або додати більш повного охоплення.