готівкою на золото попередження

Кращі ювелірні вироби для торгівлі таким чином, є ті, які не володіють вартість при перепродажі, як ювелірні вироби, як рука мене вниз кільця класу (вийняти камінь), небажані прості обручки від колишнього чоловіка або дружину, або викинутої стоматологічні золото.

Там може бути будь-яку кількість цінуються пунктів на низову області вашого шкатулки і ящики комода. Може бути, ви забули у вас є їх! Самотній сережки, ланцюжки пошкоджені або навіть старі прилади срібло.

Чи будуть ваші продажі золотого брухту робота коштує вашого часу? Щоб розібратися, що ваші ювелірні вироби оцінюються за, не даючи оцінювача $ 50 до $ 200 на годину, використовувати ці емпіричні правила про золото: ціни

По-перше, зверніть увагу на марку карат вашого ювелірного. Потім перейдіть до goldprice.org перевірити сьогоднішня ціна за тройську унцію (31,1 грама) чистого 24-каратного золота. Якщо ваші ювелірні менше 24 карати, Знижка його відповідним чином. 18 карат коштує 75%, 14 карат за ціною 58,3%, 10 карат 41,7%.

Потім відніміть 10-20% для переробки зборів і додати будь чистий прибуток посередника покупець повинен перепродувати його.

Уявити вам загальне уявлення: коли золото значення були нещодавно на їх всі часи історичних висот в $ 1160 за унцію, ви могли б отримати приблизно 85 $ за 14K обручку.

Як ви можете знайти покупця брухту золота, який не тільки відповідальне, але дасть вам оптимальну ціну для вашого золота або інших дорогоцінних металів?

Деякі люди не розглядатимуть, де продають ювелірні занадто багато, і буде йти тільки до найближчого ломбарду, щоб зрозуміти, скільки негайної оплати вони можуть отримати, коли вони зацікавлені у продажу золотого брухту.

Або ж вони можуть реагувати на телевізор або газету оголошення від місцевого ювеліра або національна компанія купівлю золота.

Так як золото значення перебувають на рекордно високому рівні, і кількість осіб, які повинні отримати готівку швидко зростає з кожним днем, різні компанії прийшли разом, щоб спробувати заробити на цій тенденції. Численні цих компаній полюють на невігластві звичайна людина про гідність їх золотом.

Незалежно від того, хто ви продаєте свій лом золота, воно має в кінцевому підсумку з дорогоцінними переплавляти метал. Вони володіють обладнанням та дозволів, щоб очистити золото і переробляти його в золоті злитки прийнятним для промислово використання.

І так, щоб отримати максимальну готівкою, краще усунути ломбард або інших посередників, і напряму продавати перевірені часом завод. Вони не в ювелірному бізнесі або посередника.

Ви можете вимагати, щоб вони посилають вам поштової оплати, застрахованих конверт, який ви можете відстежувати онлайн, коли ви відправляєте його. Обов’язково введіть докладний опис того, що ви відправкою. Фотокопія вашому опису, і сфотографувати елементи, які ви відправкою. Не забудьте зняти дорогоцінні камені і будь-який не-золотих частин, які представляють цінність для вас.

У компанії працюють ушкодженим іспити, щоб з’ясувати поточну ринкову ціну вашого прикраси.

Найбільш надійними компаніями телефону вам їх пропозицію в першу чергу, і, якщо ви приймаєте їх умови поштою вам чек або прямий депозит свої гроші негайно. Якщо ви не в захваті від номера, вони повернуться поштою (застрахованих) свій шматок за їх рахунок.