готується до реформи охорони здоров’я

Там один незаперечний факт. Неважливо, що ви думаєте про політику правової реформи охорони здоров’я проштовхнув демократи, малий бізнес має завдання справу з реальністю реформ зараз. Дійсно, власники бізнесу цілком може опинитися між двох вогнів. З одного боку, вони, як очікується, для забезпечення додаткового покриття для своїх працівників. Але зі збільшенням охоплення може прийти більший рахунок для премій. Ви ніколи не отримаєте щось нічого в страховому світі. Так що ж очікувати бізнесу мати справу? Не звертаючи уваги на зміни, які будуть поетапно, протягом найближчих декількох років до 2014 року, коли вся система повинна бути і працювати, є новий апеляційний процес, залежний охоплення збирається до 26, страховики більше не можуть відмовити охоплення для дітей з вже існуючих умов, і є нове безкоштовне профілактичне обстеження.

Так як це швидше за все вийде? Візьмемо питання про безкоштовних профілактичних оглядів. Ідея проста. Якщо вам визначити більше проблем зі здоров’ям на ранній стадії, лікування, як правило, ефективні і ви уникнете вище, довгострокові витрати. Наприклад, там буде безкоштовною мамографії для жінок співробітників. Якщо проста хірургічна процедура видаляє невелике зростання, це потенційно дозволяє уникнути серйозної операції з усіма втрату продуктивності. Застосуйте це по всьому спектру захворювань і розладів, які можуть бути спіймані рано і у Вас є значна економія витрат, які будуть відображені в більш низькі премії. Але якщо діти з існуючими умовами в даний час повинні бути охоплені або дорослі діти не можуть відмовитися назад в планах їх батьків до 26, це, ймовірно, під’їхати премій.

Проблемою для роботодавців, як впоратися з невизначеністю. Якщо є вибір про те, щоб набирати нових співробітників, ви даний час найму на основі того, вони виглядають здоровими? Це те, що ви повинні сісти і обговорити з вашим страховим агентом. Страхування малого бізнесу це все про балансуванню витрат. Пам’ятайте, що це стосується кожного, в тому числі ваших клієнтів і клієнтів. Вони також можуть знайти своє ставки страхових внесків зростає, чинячи тиск на їх купівельної спроможності. Ви можете знайти свої власні витрати ростуть і є тиск з боку клієнтів та клієнтів, щоб знизити ціни на товари та послуги. Можливо, ви бачили, що Макдональдс, що вона може відмовитися від своїх планів в галузі охорони здоров’я, якщо змушені підняти низький річних лімітів. Політика цих загроз може працювати на користь великих роботодавців, але це навряд чи допоможе малому бізнесу. Це робить ваш агент особливо важливою людиною. Ви повинні отримати стільки інформації, скільки можливо на поточних тенденціях. Не менш важливо, якщо ви ще не зробили цього, приєднатися до малого бізнесу групи або асоціації. Це повинно дати вам доступ до додаткової інформації. Тоді отримати невеликі котирування страхового бізнесу з багатьох компаній, як це можливо. Поширення чистого широкого дає Вам кращий шанс знайти правильний план. Тоді ви можете планувати найму і вашої маркетингової політики на ціноутворення. Як все правильно протягом наступних 12 місяців є критичним. Як тільки ми через це, тенденції в тарифна політика повинна стати більш ясним, і ви можете зробити краще планів.