готуємося до зимового водіння

Якщо ви не відступити в печеру, щоб спати всю зиму, ви не можете пропустити одне з найбільш записаних різдвяні пісні всіх часів. Кожен торговий центр в країні грає “Winter Wonderland”, як правило, Бінг Кросбі, а не версію Оззі Осборна, поки ви не бажання, це було навесні. Міф про щасливе білого Різдва абсолютно вводить в оману. На відміну від південних штатів, де єдиною проблемою є сліпучим сонячним світлом, північні штати відчувають щорічні покриття їх дороги з льодом, мокрий сніг та сніг, уважно стежив за страждання плавлення сльота потім заморожування на себе в якості наступного холодний фронт рухається дюйма Спроба безпечно керувати автомобілем на дорогах в цей час кошмару. Ніколи і ніхто не підготовлений. Так чи інакше, є маса амнезії, як ми все забути ті оборонні навички водіння. Таким чином, коли випадає перший сніг, всі ми можемо паніці, як ми рухаємося в бік через дорогу, накачування на педаль гальма без жодного ефекту.

Поговоріть зі страховою компанією в цей час року приносить важкі вісті. Кількість претензій, пов’язаних з дорожньо-транспортними пригодами рости майже на 40% у грудні-лютому. Існує викидом на перші дні справжній сніг в кожній області, і люди раптом згадав усе, що вони забули. Отже, що потрібно зробити, щоб підготуватися до цього щорічний фестиваль руйнування на дорогах. Ну, перше і основне правило все просто. Якщо поїздка не є суттєвим, не робіть це. Найбезпечніше місце в перші дні зими перебуває в безпеці вашого власного будинку з вашим автомобілем безпечно розміщується з дороги. Пам’ятайте, якщо у вас є свій автомобіль припаркований на вулиці, вона є мішенню для будь-якої іншої драйвер, щоб врізатися в. Залиште Вашу дружню з механіком і ризикувати протягом декількох справами обслуговування. Якщо сніг, схоже, в, підходять зимові шини. Якщо ні, то є всі-сезонні шини з хорошими щаблі максимального зчеплення на дорозі і нести ланцюга з вами. Для поліпшення огляду у мокрий сніг та сніг, вам потрібні нові склоочисники. У гальм та рульового управління перевірили, і переналаштувати двигун, щоб дати кращий шанс це починаючи з більш низьких температурах – немає нічого гірше, ніж бути застряг з транспортним засобом, який не почнеться. Нарешті, пакет аварійний комплект і тримати його в автомобілі. Таким чином, якщо трапиться найгірше, ви можете зберегти тепло і попередити інших водіїв від вас з небезпекою виникнення спалахів до прибуття допомоги. Ах так. Щоб прискорити прихід допомоги, програми кількість компаній буксирування вантажних автомобілів і гаражів у вашому районі, так що ви можете бути врятовані. Членство в одному з клубів, як AAA можемо запропонувати хороші ставки з надзвичайної допомоги узбіччі.

І ви повинні піклуватися, тому що, з зіткнення і всеосяжний охоплення на місці на вашому автомобілі досить нові, авто страхові компанії не збираються сидіти тихо, якщо ви раптом подати ряд претензій цієї зими. Ваші ставки страхових внесків буде рости. Коли мова заходить про отримання авто страхування котирування, ставки також буде вище, ніж ви очікуєте, якщо ви недосвідчений водій або переміщення зі стану, коли це літо цілий рік, щоб одна з чотирма порами року. Кожен повинен навчитися безпечно керувати автомобілем в снігу.