госпіталізовані Medicare бенефіціарів безпечної

За даними Інституту медицини, визначення безпеки пацієнтів є «свобода від випадкової травми через медичної допомоги або лікарських помилок.” Вони подальшого визначення лікарської помилки як “провал спланована акція повинна бути завершена в призначені або використання неправильний план для досягнення мети … [включаючи] проблеми на практиці, продуктів, процесів та систем “.

І саме тому Оцінки охорони здоров’я, незалежна охорони здоров’я рейтинги організації, проводить щорічні безпеки пацієнтів в американських лікарнях дослідження безпеки аварій, які відбуваються серед госпіталізованих пацієнтів, щоб допомогти Medicare бенефіціарів та інших споживачів, щоб оцінити і порівняти лікарню пацієнта безпеки.

Оцінки охорони здоров’я аналізує дані пацієнта

Це вже шостий рік поспіль, в яких Оцінки охорони здоров’я проаналізувала безпеки пацієнтів Medicare бенефіціарів серед практично всіх лікарень (близько 5000) у США Їх висновки засновані на 15 показниками безпеки пацієнтів.

Дослідження показало, що в той час як число інцидентів, які сталися серед госпіталізованих пацієнтів Medicare впав трохи нижче одного мільйона чоловік в 2009 році, кількість поранених не суттєво відрізнятися від попередніх років. Ці інциденти створюються додаткові $ 8,9 млрд. щорічних витрат на охорону здоров’я. Крім того 99180 Medicare пацієнтів померли в результаті.

У той час як лікарні працювали для реалізації стратегій, спрямованих на зниження предотвратимой безпеки пацієнтів, події, федеральний уряд продовжує заохочувати лікарнях дотримуватися безпечної практики шляхом створення політики нульової терпимості щодо профілактики внутрішньолікарняних ускладнень. З цією метою, за станом на жовтень 2008 року Центри з Medicare і Medicaid Services (CMS) закінчилася відшкодування в лікарні для догляду за 11 умовах, коли вони є прямим результатом госпіталізації.

Пацієнт-інцидентів безпеки, які оцінили високий були невдачі, щоб врятувати (92,7 відсотка), пролежні (36,1 відсотка), післяопераційної дихальної недостатності (17,5 відсотка) і післяопераційний сепсис (16,5 відсотка).

Хороша новина для госпіталізованих пацієнтів Medicare

Новини з дослідження не було все погано. Були шість показників, які показали поліпшення в тому числі ускладнення, пов’язані з анестезією, нездатність врятувати, обраних інфекцій, викликаних до медичної допомоги, післяопераційний крововиливу або гематоми, післяопераційні рани черевної розбіжність країв рани і випадкових проколів або розривів.

Плюс близько 5000 лікарень, що беруть участь у дослідженні, 238 лікарень в тридцяти дев’яти держав були відзначені Безпека HealthGrades Винагорода переваги пацієнта. Третина з цих лікарень були розташовані в шести штатах-Каліфорнія, Флорида, Індіана, Міннесота, Огайо і Пенсільванії.

Існують два важливих аспекти, щоб мати на увазі. Коли лікарня без оцінки, це означає, що було занадто мало випадків, щоб мати право. Коли лікарня оцінені як кращі, це означає їх безпеки пацієнтів, запис краще, ніж очікувалося на основі їх популяції пацієнтів, ставлячи їх у топ-15 відсотків лікарень. У доповіді також припускає, що якщо всі лікарні були виконані на найвищому рівні, близько 211 697 пацієнтів-безпеки подій і Medicare 22771 смертей можна було б уникнути, тим самим заощаджуючи США майже $ 2,0 мільярда.