гнучкий план групи термін страхування життя

Багато невеликі компанії не можуть дозволити собі створити групу термін життя страхового відшкодування програму для своїх співробітників. Якщо ви працюєте в невеликій компанії, яка має не менше п’яти співробітників і ваш роботодавець в даний час не мають основну групу термін життєвий план страхування або добровільного додаткового терміну життя програми, ви можете підписатися на гнучкому плані Група термін поліса страхування життя.

Як це працює

Гнучкий план групи термін страхування життя є план, який створений і заплатив за співробітниками. Вона була створена, щоб забезпечити низьку вартість групи термін страхування життя працівників, де жоден роботодавець заплатив групі програм не на місці. Крім того, для груп, що не покриваються Вигідні Життя Основні плану на групи по страхуванню життя. Гнучкі плани добровільних програм, які не вимагають від роботодавця вносити фінансовий внесок.

опції, що впливають на премії групової політики

Гнучкий план процентні ставки по страхуванню життя визначається тим, як група вибирає їх охоплення: повністю підписана або гарантовані питанням. Групи в цілому повинні вибрати один або інший. Якщо група хоче бути покрита повністю підписана варіант, а потім одній сторінці форму Здоров’я / анкети мають бути заповнені на момент подачі заявки. Одна сторінка здоров’я форма охоплює всю групу. Якщо група вибирає гарантованим питання варіант, які не мають медичної анкети або медичний огляд буде необхідно, однак, група Процентні ставки по страхуванню життя буде дорожче, оскільки перевізник буде страхуванні групи беззастережно.

Інший варіант, який впливатиме на гнучкому плані термін ставки по страхуванню життя чи ні група вибирає застосовувати “без тютюну” або “тютюн-користувачів». Можливість змішати два також доступна.

У той час як внески будуть коливатися залежно від віку та охоплення графіків скорочення (ці графіки дозволяють охоплення продовжувати у віці після 65 років для працюючих співробітників), ви можете купити гнучкий план групи терміном поліс страхування життя з однією гарантією рік темп. Крім того, якщо співробітник бажає піти у відставку або кинути свою роботу, вони можуть також конвертувати їх політика, щоб якийсь постійний охоплення. Відмови премії за інвалідність не включені.

обмежень

Як і у всіх планах, є деякі обмеження, які застосовуються до гнучких планом групи терміном поліси страхування життя:

1. Премії повинні бути оплачені допомогою відрахувань.

2. Покриття закінчується, коли працівник виявляється 70 років.

3. Подружжя має право на охоплення, але номінальна вартість не може перевищувати цей працівника або $ 250 000 (в залежності від максимальної своєї держави на основі Положення).

4. Якщо Ви працюєте в галузі, яка вважається небезпечним заняттям, ви брати участь у конкурсі. Охоплення вашого чоловіка також піддаються професійному затвердження.

5. Діти на утриманні не може бути застрахований на $ 2500 або $ 5000 або до досягнення ними віку 26 років. Доказ страхові потрібно.

Гнучкий план групи термін страхування життя не доступний у всіх штатах, так що краще проконсультуватися із знаючим бізнесу фінансового консультанта.