глобальне потепління впливає на страхування житла

Останні роки були бурі Яскравим прикладом цього. Протягом 2007 року дахів більше 1,5 млн. британських будинків “було пошкоджено через сильні вітри, що викликало £ 4500000000 ушкодження. У доповіді, що вживаються Галіфакс Головна Страхування цитує середня вартість стихію вітру досягла £ 2800. Пошкоджені сади, навіси та альтанки знищені були всі заявлені на власників домашніх страхових полісів.

Шкоди, що завдається вітром часто може призвести до майбутніх домовласникам витрати, якщо не вжити термінових заходів.

Мартін Foulds, старший менеджер претензій, сказав: “Бажано для домовласників, щоб провести ретельний огляд з рівня землі після сильних вітрів, проблема може посилюватися водою, що надходить через відсутні або непрацюючі плитки.”

Зміна клімату призведе до збільшення числа небезпечних погодних умовах, і домовласників повинні підготуватися до майбутньої бурі, оцінюючи існуючі страхування будинку. Навіть з руйнівним недавніх штормів, 36% будинків не застраховані. Консультація була дана для домовласників, щоб підготувати свої будинки, забезпечуючи газон меблі, і перевірки, дерева, водостоків, черепиці та дахів. Вони також повинні гарантувати, що вони належним чином застрахований неможливою в осяжному проблеми.

Є часто тривалі затримки страхових виплат після серйозних інцидентів, тому страхує рекомендують мають надзвичайний фонд ремонту, щоб зробити необхідний ремонт і запобігти подальшому пошкодження при очікуванні страхової виплати.

Асоціація британських страховиків (ABI) попереджає, що, якщо нічого не буде зроблено, то поточне значення претензій може подвоїтися або навіть потроїтися до середини століття. ABI хоче зміни клімату повинні бути прийняті до уваги в ході конструкцій захисту від повеней, а також для створення правил, які будуть змінені таким властивостям більш стійкі до екстремальних погодних умовах. Вони також попереджають, що її не тільки вдома страхування, які можуть бути порушені в результаті зміни клімату. Страхування автоцивілки можуть постраждати з екстремальними погодними призводить до більш нещасні випадки.

Джон Паркер, глава загального страхування в ABI, сказав: “Управління ризиками має вирішальне значення для нашої промисловості, і гарантує, повинні бути обладнані для аналізу нових ризиків, пов’язаних зі зміною клімату, і, щоб допомогти клієнтам захиститися від них.”

Останні роки великих повеней, а також повторних інцидентів раніше цього року принесло страхування від повені на перший план у свідомості людей. Для багатьох людей, повінь є фактом життя. Є більше 2 мільйонів будинків в небезпеці від прибережних або внутрішніх повені (10% від загального числа будинків у Великобританії), а навколо 400000 будинків з дуже високим ризиком затоплення. Зміна клімату призведе до збільшення зимових опадів, частота випадання рясних опадів і рівня моря і висоти штормової хвилі. За відсутності змін у державній політиці або витрат, зміна клімату може збільшити кількість властивостей, схильних до небезпеки затоплення до 3,5 мільйона.

У сучасному конкурентному ринку страхування, премії відображають ризики, які стикаються замовники. Це дозволяє страхування, які будуть запропоновані за дуже конкурентними цінами для клієнтів, що проживають в районах з низьким рівнем ризику повені.

Підготовка є ключовим, з господарями необхідності оцінити їх існуючої страхової премії додому, і з величезною кількістю страхових компаній, що пропонують дешевші пропозиції і що борються за свої гроші, то ви повинні ходити по магазинам навколо і знайти найкращі рішення, який буде охоплювати всі можливі випадки, які можуть вплинути на вашим будинком у непередбачуване майбутнє.