генних тестів може поставити життя кришкою ризику

Ті, хто взяли ген тести, щоб перевірити, якщо вони знаходяться в небезпеці від розвитку таких захворювань, як рак молочної залози були попереджені, що їм можуть відмовити в страхуванні життя.

Це попередження виходить від впливового панелі однолітків. Вважається, що деякі компанії зі страхування життя можуть використовувати результати випробувань підтягнути премій, навіть якщо тест був проведений років тому.

Тести в питанні покликані інформувати бере будь-яких потенційних проблем зі здоров’ям, таких як рак, ожиріння і проблеми з серцем, ця інформація може бути отримана усіма з зразка ДНК.

На даний момент є добровільною угодою між потенційними клієнтами та страховими компаніями, який запобігає страховика з проханням, якщо точки зору клієнта узяла тест або замовити їх, щоб пройти тест.

Обов’язкові кришкою

Ця угода, яке захищене багато налаштований на роботу в 2014 році, але є побоювання, що тепер ті, хто здали цей іспит можуть бути змушені розкрити свої результати, в той час як деякі страховики можуть зробити його обов’язковим, щоб пройти тест перед забезпечить життя покриття.

Ця потенційна проблема була посилюється підвищення доступності будинку набори для тестування ДНК, які коштують до £ 700, що робить його легше для тих, з сімейною історією хвороби, щоб дізнатися, якщо вони знаходяться в небезпеці чи ні.

Хелен Уоллес, сторожовий GeneWatch Великобританії, заявив в палаті лордів Науково-технічний комітет, який видав доповідь: “Є жінки, прийнятті рішення зайняти тест зараз, не знаю, якщо вони купують страховку пізніше, будь то в цій точці Мораторій буде закінчилися і буде вимога від страхової галузі, щоб побачити результати.

“Жінки турбуються про майбутнє наслідки страхування, коли вони вважають, чи слід взяти на тест, так що у вас є конкретні обставини, за яких медичні рішення, які ви приймаєте можуть впливати знаючи або не страховий галузі буде мати доступ.”

Спокій духу

Виробники стверджують, що тести пропонують багато спокій у той час як розширення прав і можливостей людей з тим, що вони описують як здоров’я гороскоп. Виробники також стверджують, що ті, хто приймають тест може вжити заходів, щоб гарантувати, що будь-які потенційні ризики зменшуються шляхом внесення змін стилю життя, але критики стверджують, що тест не зовсім точний і сумніватися в кількості консультацій дано тим, хто бере тест.

Господь Патель, поперечне лавці однолітків який очолював Будинок лордів запит комітету, сказав, що “в той час як генетичної медицини представлені ‘захоплюючих можливостей”, бум в комплектах домашнього тестування повинні бути вирішені. ”

“Без належної кваліфікованої інтерпретації результатів може привести людей турбуватися зайве. Пора фірм, що пропонують ці тести повинні були надати консультації та рекомендації з інтерпретації результатів сирі вони надають.”

У той час як Палата лордів сумнів ефективність випробувань і там стоїть, вони також закликали уряд заглянути в продовженні діючої угоди, який зупиняє страхові компанії запрошувати результати випробувань, в іншому випадку може бути багато відмовляють у страхуванні життя після 2014 року.