генетичне тестування – бомба уповільненої дії страхування

Страхові поліси не може бути здійснено в даний час на спірне питання генетичного тестування після Асоціація британських страховиків рекомендації, що клієнти не слід вимагати від страхових компаній за результати генетичних тестів протягом наступних п’яти років.

Як і багато з ABI “з указами, такі як стирання Підвищення стандартів ініціатива, це добровільне, а не обов’язкове коду. Проте це чудова новина. На практиці, не багато хто з 400 страховиків ABI є схильні ігнорувати рекомендації, як це було б покласти своє членство в Асоціації в небезпеці.

Низька надійність генетичних тестів, доступних в даний час була визнана ABI. Наприклад, просто тому, що член їхньої сім’ї померли від раку не означає, що вони будуть захворіти. Однак генетичні та страхового комітету (GAIC) як і раніше стверджує тест на хворобу Хантінгтона в якості надійного індикатора, коли плани андеррайтингу страхування життя.

На життя політику більш £ 500 000, страховики можуть спитати за результати або генетичний тест на хворобу Хантінгтона. Однак ABI зазначає, що лише 3 відсотки усього життя політику, вони йдуть протягом більше п’яти мільйонів фунтів.

Парламентський комітет висловив сумнів про значимість генетичного тестування для Хантінгтона і просив, щоб GAIC переоцінку їх вирішення. Важливо, що цей мораторій використовується для обговорення предмет у глибини, а не використовувати його як привід ігнорувати генетичне тестування протягом наступних п’яти років. Поховання наші голови в пісок лише посилить ситуацію, так як досягнення в галузі медичної науки будуть використані для розробки більш надійним генетичні тести протягом найближчих п’яти років.

Страховики можуть потім використовувати генетичні тести, коли політики андеррайтингу, залишаючи нас з генетичною нижчого класу, які відчувають труднощі в пошуку кришки страхування життя.

Деякі страховики, як кооперативний страхове товариство, пропонуємо державним / приватним рішенням для вирішення проблеми. Нещодавно вони використовували всеохоплюючої мораторій на андеррайтингу страхування життя на основі результатів генетичних тестів. За допомогою цих тестів буде дорого, тому цілком розумно, що уряд повинен розділити тягар із страховиками.

Неупередженої системи скарги буде встановлено ABI так, що споживачі мають адекватного відшкодування, якщо вони вважають, що страхові компанії зверталися з ними несправедливо. В даний час немає ніяких подробиць про те, як система такого роду буде працювати, але, звичайно, вона повинна пропонувати рішення, які дійсно доставити і бути повністю незалежними від страхових компаній. ABI буде охороняти мораторій себе, що викликає побоювання про те, споживачі отримають об’єктивне слухання. Обнадійливим заявою ABI буде порожньою обіцянкою, якщо вони цього не роблять.

Спільна заява концерну була представлена ​​палаті громад Група Хреста партії. Сорок шість організацій і приватних осіб закликали уряд законодавчі заходи проти використання генетичних результатів випробувань у страхуванні.

Вони стурбовані тим, що немає ніякої правової основи для запобігання використання генетичного тестування з боку роботодавців і страховиків приймати рішення про те, хто отримує страховку. Вони також вважають, що тестування не є надійним і переконливим провісником майбутнього здоров’я людини.