гарантії або необхідність – Страхування професійної відповідальності

Халатність! Зловживання довірою! Відповідальність! Судовий процес! Лякаючий кошмарних умовах і уникнути занадто високою. Фахівців у кожній області страху цих термінів і страху ще більше, щоб мати справу з ними в ході своєї кар’єри. Але з споживачем стає царем, і ваги правосуддя Сруктура на їх користь в даний час, кожен професійний насторожено. Старе прислів’я краще бути безпечним ніж шкода застосовується і професійні політики страхового відшкодування виводяться з ужитку.

О, ні! Не інший страховий продукт, який обіцяє бути краще, ніж попередній, ми могли б стогнати від подразнення. Але в тому й річ, що все більше і більше фахівців приймають для страхування професійної відповідальності, щоб захистити себе і свої кошти до існування. По суті основної думки позаду страхування професійної відповідальності полягає в захисті від професійних позовів проти них з боку незадоволених клієнтів. Мало того, що позов фінансово нищівного, але це також шкідливо для репутації професіонала. Страхування професійної відповідальності допомагає клієнтам перечекати штам позову. Насправді цей вид страхування став обов’язковим у деяких професіях, а в інших настійно рекомендовано бізнес-консультантів. Вони не тільки покрити витрати на судовий процес, але в багатьох випадках вони покривають витрати на виплати, якщо такі є, позивачів.

Хто професіоналів, які потребують захисту, страхових професійної відповідальності? Є деякі професії, які вважаються високого ризику, такі як лікарі і юристи. Тоді є бухгалтери та архітектори. Насправді страхування фахівці говорять, що фахівців у всіх областях можна тільки виграють від страхування професійної відповідальності. Хоча премії можна вважати високою, особливо в професіях, які несуть великі ризики, все ж користь від цього виду страхування значно переважують витрати. Люди в професії високого ризику можуть бути залучені в кілька таких костюмів у ході своєї кар’єри і один такої політики піклується про нього все. Насправді переваги наявності професійного страхового відшкодування може покрити страхових внесків в одному позові собі, виправдовуючи необхідність страхування професійної відповідальності.

Є кілька глав, які описані, недбалості один з найяскравіших. Порушення обов’язків, цивільної відповідальності та втрати даних або записів, спорів про інтелектуальну власність … різні політики страхування професійної відповідальності пропонують різні перестановки і комбінації всіх цих керівників до своїх клієнтів. Клієнт може подати до суду його адвоката, якщо документи, що відносяться до його справи були недоречні. У цьому разі страхування професійної відповідальності помирає і застрахованих адвокат не застрахований від пошкоджень. Деякі компанії навіть пропонують групові політики, страхуванні декількох членів однієї професії. Таким чином, загальне благо відбувається з набагато нижчим премій.

Що таке іронічне в тому, що багато з позовів не може бути справжньої взагалі. Халатність дуже суб’єктивні претензії в значній мірі залежить в індивідуальному сприйнятті. Проте страхові компанії висвітлювати незалежно від автентичності претензії. Професійна, правова і грошова допомога надається застрахованим навіть якщо він програє справу. Насправді це часто дивною іронією але клієнти іноді воліють фахівця, який має страхування професійної відповідальності. Вони знають, що навіть якщо вони не задоволені і хочуть подати до суду, ці витрати будуть покриватися за рахунок страхових компаній.

Це дорого, трохи істотним. Пізній гравець в галузі страхування, немає ніяких сумнівів, що аналітики галузі страхування професійної відповідальності, щоб залишитися. Зокрема виявилася потреба і страхові компанії швидко зосередитися на клієнта вимоги, що забезпечують ситуацію Win Win для всіх. Професіонал має свою мережу безпеки, незадоволений клієнт має своє слово і компанії платять свої внески.