гарантованого страхування життя ухвалення – це для вас

Гарантована страхування життя Прийняття може бути привабливим варіантом для людей, які не пощастило потрапити на регулярний план страхування життя. Будь-яка людина може бути прийняте на цей тип політики, незалежно від стану здоров’я чи віку. Там немає медичних оглядів чи здоров’я питання, проте є свої плюси і мінуси, щоб будь-яка політика і гарантованого страхування життя прийняття не є винятком.

переваги гарантованого страхування життя прийняття

Основними очевидна перевага, як ми вже обговорювали, що ви не можете бути вимкнена для програми за станом здоров’я або способу життя питань. З іншого політикою, ви, можливо, доведеться відповісти на деякі запитання про здоров’я та / або мають медичне обстеження як частина процесу подачі заявки. З гарантованим політики прийняття, немає питань, які задають, поки ви платите страхових внесків ви застраховані, і компанія не має право відмовитися від політики. Це означає, що ваша політика буде залишатися тією ж швидкістю, навіть, як ви стаєте старше.

Недоліками гарантованого страхування життя прийняття

Одна з найбільших недоліків покупки гарантованого прийняття політики є те, що страхові внески треба платити як правило, значно вище в порівнянні з іншими видами страхування життя. Це тому, що, приймаючи всіх, хто застосовує, компанія робить великі фінансові ризики і може в кінцевому підсумку платити більше, ніж у претензії компанії, яка страхує тільки нижня клієнтів ризику.
Іншим істотним недоліком є ​​виплата сум, які часто значно поступаються виплат можна очікувати від інших полісів страхування життя. Існує правило, максимальна сума виплати в розмірі близько $ 15 000 – $ 20 000, і багато політиків пропонують тільки достатньо, щоб покрити витрати на похорон. Навіть при максимальній виплати, то навряд чи це буде замінити застрахованої доходу особи протягом ряду років або погасити іпотечний. Дуже важливо, щоб дізнатися загальну вартість премій ви будете платити, перш ніж вибрати цей вид страхування життя, як деякі політики можуть привести вас до виплачують більше, ніж ваші бенефіціари отримають.
Хоча ця політика описує як «гарантоване прийняття” це іноді вводить в оману, як і для більшості політиків такого роду часто є обмеження за віком, як правило, від 50 – 85. Взагалі, це не надто велика проблема, оскільки саме ця вікова група, як правило, має найбільші труднощі в отриманні регулярних страхування життя.
Багато політиків цього типу також є те, що називається «градуйовані пільг» протягом перших кількох років. Наприклад, якщо застрахований вмирає протягом першого року бенефіціари можуть тільки отримати повернення страхових внесків плюс тільки 5/10% відсотків. Цей метод використовується для того, страхові компанії захищені від людей, які близькі до смерті політика купують, коли вони не будуть платити в план, принаймні кілька років. Є деякі плани, однак, що буде платити повну вигоду смерті в перші пару років, якщо смерть була випадковою.

Як ви можете бачити, що є ще багато недоліків цього типу політики, ніж переваг, і це тільки коли-небудь використовували в якості останнього засобу, якщо ви не можете отримати будь-який інший тип політики станом здоров’я, віком або обставини. Якщо ви знаходитесь в такому положенні він може бути розумним варіантом тих пір, як ви переконаєтеся, що ви отримуєте гарну угоду. Кращий спосіб зробити це, щоб піти на сайт порівняння, з яких Є багато, де ви буде запропоновано ввести тільки на ваше ім’я, адресу та бенефіціаром. Ви можете отримувати котирування і порівняти їх для самої вигідною ціною для Вас. Переконайтеся, що ви прочитали всі політики умови, перш ніж зробити покупку політики.