гарантований питання та медичного страхування

Гарантована страхова питання видається споживачеві, незалежно від поточного здоров’я споживача. Це можуть бути запропоновані спеціалізовані компанії з високим ризиком пропозиції, або він може бути уповноважена законодавством штату. Як правило, закони, спрямовані на що вимагають гарантованого покриття питання також вимагає, щоб охоплення бути надані за єдиною фіксованою ціною. Закони, що вимагають цього типу покриття були розглянуті в ряді юрисдикцій. Існують також закони, які вимагають гарантованої висвітленню певної процедури, такі як профілактичні скринінгу колоректального раку.

Гарантована страхування життя Випуск Деякі компанії спеціалізуються на наданні політики рекламується як гарантовано страхування життя проблеми. Ці компанії будуть видавати поліси страхування життя, без необхідного медичного обстеження. Як правило, компанії не вимагають страхування заявника відповісти на питання, які можуть призвести до відмови в обхват. Тим не менш, є компанії, які пропонуватимуть охоплення не іспити і питань немає. Як правило, така політика буде охоплювати тільки витрати на похорон. Важко знайти гарантовану питання політики, що забезпечить покриття більше $ 15000 до $ 20000. Ця політика, як правило, також мають високі премії, які можуть в кінцевому підсумку перевищує вигоду кількостях. Політики, як правило, градуювальних пункти переваги, при яких переваги обмежені в тому випадку, якщо застрахований вмирає протягом двох-трьох років отримання політику. Адаптована положення вигоди, призначені для запобігання людей підписуватися на політику, коли вони буквально на смертному одрі, і потім, повною мірою користуватися смерті політиці приділяється їх маєтків.

Спори по страхуванню гарантований випуск Різні питання, що виникли у зв’язку з пропозиціями щодо прийняття державних законів, що вимагають гарантованого медичного страхування питання. Є кілька аргументів, висунутих тими, хто виступає проти таких законів страхування. Основним аргументом є те, що цей вид страхування буде несправедливо призвести до збільшення витрат на страхування для здорових людей. Аргумент вказує на думку, що для того, щоб страховик зможе дозволити собі, щоб покрити людей з проблемами здоров’я, страховику потрібно буде встановлювати більш високі ціни, і ці ставки повинні бути застосовані до кожного. Поряд з більш високими ставками, він стверджував, що менше вибір приведе. Пов’язаних аргументом є те, що гарантована страхова прагнутимуть заохочувати людей купувати медичну страховку, поки вони насправді хворі, що сприятиме необхідність більш високі страхові внески. Ідея полягає в тому, що здорові люди не повинні будете купити медичну страховку тепер, якщо вони знають, що завжди можуть отримати його, коли вони хворіють. Ефект гарантованого страхування питання аргументовано бути протилежністю гарантованої поновлювальності, де возобновляемость розглядається як спосіб заохочення здорових людей для отримання покриття. Прихильники гарантованого страхування питання в першу чергу стверджують, що ця страховка потрібна для того, щоб отримати справедливість у системі охорони здоров’я. Вони припускають, що це не морально прийнятним мати систему, в якій деякі знедолені люди не підлягатимуть страхуванню, і не можуть отримати належне медичне обслуговування розглядається як результат.