гарантоване прийняття страхування життя страхування життя представника захоплює пенсіонер, укладена в рушиться

Маркетингу гарантованого страхування життя являє прийняття надмірно сплячі можливих клієнтів. Вони продовжують несприйнятливим від десятиліть з відстрочкою покупки. Гарантована прийняття життя страхових агентів кар’єру застосовувати відчайдушні методи продажу для літньої людини. Намагається виглядати як професіонал, ці представники викрити великий знак $ татуювання на їх пивний живіт. Часто їх збільшені очні яблука так само, як недорогий зелені неонові відблиски, а їх підприємства показують голодомору. Проте кар’єра агентів довести до розуму снайпера прицільні прямо на новій знайденої готівки старший мета.

Практично будь міцний пенсіонер досяг досить міцного інтелекту зі спробами входу від невблаганного продавців. Вражений продажів загальної потреби, агент продовжує вириватися для закриття продажів. Блукаючі в кращою для розуміння знаходить його або її вигин назад, досить близько відступали схожа на точний кидок заєць. Агент забезпечує найкращі презентації. Незважаючи на це, насправді все це абсолютно дурна гра, але це є одним з головних питанням життя і смерті.

До цього часу менш досвідчені агенти компанії мають точок тривоги розвиваються швидше, ніж всі зірки в темному небі. Здоровенний літній пенсіонер затримав дихання і видалив елемент з його віку кишені сорочки пальто. З вузької пляшкою таблеток, він зняв особливої ​​один менше, ніж порушити крихітне комаха. Недолік прісної води, тире потужним нітратів було зосереджено тоді на нижній його мови. Концерн шокував агент прагне, щоб зовсім те, що було без всяких сумнівів шматок цукати.

У відповідь пенсіонер почав коментуючи в спокійній гравію голосом. Він відповів, що це був таблетку нітро, просто деякий час тому він витримав поганий застійної зупинки серця. Виливаючи слова і фрази, необхідні докладні факти все включено перелік стану здоров’я. Тоді виникло задоволений вираз, як натяк на представника пропустити гарантованого страхування життя прийняття. Він був помітно пригнічений. Як це могло літньої людини ще переконатися, навіть якщо він розірвав додаток від розуміння голодні гроші агента?

Бачачи, як перший і єдиний раз у його новачком роботу агента з продажу затримкою клопітно розмову. Його багатослівні інтенсивної обтяження записані концерт продажів наблизилися близько. Агент став німим. Зрештою він міг бачити, що, дозволивши клієнту мати на увазі, щоб бути в останній будинок був безперечно холодне серце. У той час з мирним легкий бриз, обговорення змінилася і взаємний інтерес. Рибалка. Цей новий випуск створив гострих відчуттів, хоча час від часу вимірювання риби приз приземлився без сумніву, здавалося, бути збільшені.

Агент з продажу спостерігали, як швидко зв’язок між двома з них потім почав пильно вперед і назад. Може бути, набирає відносно майбутньої покупниці довіряти вам значно більш продуктивним, ніж протилежні сумніви? Може віра перетвориться на потужний, як докази і результати? Потім з’явилися шокуючі дії представника як моторошно таргана виявлені в світ. Стійким джентльмен приніс зі свого шкіряного гаманця фотографію свого єдиного онука. Незабаром після жестом агента він запитав: «Скажіть, будь ласка, гарантованого страхування життя ухвалення?”

Схопив, щоб його ексклюзивними зобов’язаннями в якості основних, а не в будь-який час, він розповів старшому, що його гарантованого прийняття страхування життя було б, безумовно, буде відмовлено. Проте, так само, як хитра пацюк в заражених горищі, він поспішив знайти заяві на страхування. Джентльмен навіть просили захищений на максимальну суму. Чи не відповівши на необхідні документи, довірені пузаті раптової покупця уклала далеко передпокою кінця. Повертаючись, його тендітна рука була щільно стискаючи пачку готівки.

Майже слинотеча, salesagent запитав свого нового власника, щоб політики просто написати своє ім’я по застосуванню. Пізніше, гарантоване прийняття життя страхове свідоцтво не гарантується схвалений, придбав не типовий висновок. Цей агент з продажу, дуже низько на дзвінку монету, вирішив залишити все $ 700 і викинути заявки.

Рівне 700 днів до дати, славний люмінесценції вийшов за добрі пенсіонер. У кращому випадку кілька людей розсіяний, вважаючи імені онука, вступив в точці, де поховання коробці був збитий у свіжовикопаної землі. Агент з продажу відмовився ринку місяцями раніше в гонитві за кар’єрою простіше.

Серед нещасть відносної онука не набули один тонкий копійки. Факти закінчилося … поки ще немає. У той же день молодий liquored п’яний склав металевим бар’єром поряд з крутого схилу. Хтось ідентичні особа письмово агента і тіло раптом стало відразу ж кремували божевільними вікна спалахи полум’я. Навіть не план страхування життя був випадково зустрів.