галузі охорони здоров’я реформи 2009

“Не повинно бути жодних сумнівів: реформа охорони здоров’я не може чекати, вона не повинна чекати, і він не буде чекати ще рік.”
Президент США, Барак Обама, зробив ряд заяв про надання доступного та якісного медичного обслуговування для кожного громадянина США. Це, звичайно, крок вперед, переміщення і демократи, і республіканці на вирішенні проблеми і діляться своїми точок зору з цього питання.

Тепер, коли світ береться від кризи, лише трохи відсоток нації матиме страховки охорони здоров’я через їх місця роботи. І, як медичні витрати продовжують рости, жителі США зустрітися значні труднощі в підтримці свого здоров’я, як вони повинні робити. Це трагічна ситуація і як малі і великі підприємства, оскільки вони мають зменшити охоплення, збільшення доплат і франшиз і підняти суму грошей співробітникам використовувати для оплати щомісяця. Деякі невеликі боси бізнесу навіть перетворити типові плани медичного страхування у високій франшизи плани.

Мій роботодавець пропонує мені вибрати з HMO і ПФО. Який з них краще?

ОПЗ є те, що більшість людей вважають за краще, якщо це мережа медичної допомоги та лікарень ви повинні ставитися до себе дюйма організація медичного обслуговування є більш-менш доступним для пересічних громадян. Ви повинні вибрати лікаря ОПЗ, хто буде вашим основним постачальником медичних послуг. Цей лікар буде управляти їх медичного обслуговування, а також направлення до фахівців у вашій мережі ОПЗ. Якщо ви отримуєте лікування у немережевих лікар, ви, як правило, платять більшу частину витрат самостійно, яку ніхто не хоче робити.
Коли справа доходить до Організація бажаних постачальників (ПФО), то ми повинні визнати, цей план є набагато гнучкішим в порівнянні з ОПЗ. Але ви повинні мати на увазі, що він має справу з фахівцями та лікарнями, які входять в коло РРО, і ви повинні вибрати його зі списку. Відвідуючи немережевих лікаря можна, але ви повинні будете взяти гаманець і оплатити різницю між мережею РРО і поза мережею цінами. Не настільки велика.

У мене є дешеві медичного страхування, але здається, що я завжди платить за щось.

Це так. Ви повинні залишатися з мережевим план, якщо ви не хочете нічого платити. Будь-які інші відхилення від плану буде коштувати вам грошей (доплата потрібно тут). HMO планів, наприклад, мають доплат, але вони не мають на відміну від інших франшиз плани охорони здоров’я. Найбільш поширеними співстрахування оплата 80/20. Ваша страхова компанія роздає 80% від вашого рахунку в той час як ви платите 20% після того, франшиза віднімається.

Що робити, якщо у мене немає медичної страховки?

Ваша справа має бути проаналізовано в на Службу фінансової допомоги, спостерігається в більшості лікарень, і після аналізу вашої ситуації ви можете запитати платних медичного страхування.

Ми згодні з паном президентом і сподіваюся, що його слова будуть знайти свій шлях, щоб стати реальністю, як страхування охорона здоров’я всі ми розраховуємо на іноді.