гайки і болти терміну страхування життя

Якщо у вас є люди у вашому житті, які є важливими для вас, страхування життя є обов’язковим, щоб не залишати їх у складній ситуації, якщо щось трапиться з вами. Термін страхування життя є популярним вибором.

Ви, напевно, вже знаєте, за своєю суттю, що страхування життя є важливою частиною вашого фінансового плану. Рекламу бачать по телебаченню, як правило, досить суворий [людина йде по вулиці, Камера показує небо, занос автомобіля чується], але немає обійти той факт, погані речі трапляються. Ніхто не очікує, що вони відбуваються, так що розумне планування є мудрим. Це де страхування життя приходить дюйма

Ринок страхування життя може бути складною і заплутаною. Термін страхування життя, на щастя, це майже так само просто, як він отримує. Загалом, ви купуєте користь виплачується, якщо що-небудь трапиться з вами протягом терміну, зазначеного в полісі. Наприклад, я міг би погодитися, щоб зробити платежі місяць протягом 20 років на політику з нагоди втрати годувальника в розмірі $ 300 000. Якщо я помру за цей час і були зустрічі мої зобов’язання з оплати, $ 300,000 приділяється особі або особам, я позначаю в політиці. Якщо я перестану здійснення платежів в якийсь момент в порушенні договору, він буде скасований. Я не отримаю свої премії назад і мої спадкоємці нічого не отримують або.

Так само як і будь фінансовій сфері, термін ринку страхування життя має варіацій. Більшість з них до того, як виплати, премії та пільги взаємодіяти. Давайте поглянемо на деякі з них.

Гарантований термін дії страхового поліса рівні досить багато, що воно звучить. Гарантія має спільного з сплати страхових внесків. Щоб тримати вас від переходу на іншого страховика, страхова компанія надає вам фіксовану премію за життя політику. Це схоже на фіксованій іпотеки. Початкові платежі, як правило, трохи вище, але ви в кінцевому рахунку платити менше протягом терміну дії поліса.

Щорічно поновлюваних політики ще одна особливість на нормальну політику. Відповідно до цієї політики, ви купуєте номер одного політика році. Якщо ви купуєте 15-річного політика, ви фактично купуєте 15 окремих політик. Перевагою є страховик гарантує, що ви отримаєте зазначену політику кожен рік без необхідності пройти медичне обстеження, знову і знову. На жаль, політика премія має тенденцію йти щороку.

Зменшенні терміну політики інший варіант термінового ринку страхування життя. Така політика хороша для певної кількості років, але з нагоди втрати годувальника знижується щороку, як це роблять премії вимогам. Навіщо ви, можливо, хочете один з них? Вони, як правило, використовуються для покриття боргу, який в даний час перетворений в акціонерний капітал. Класичним використання повинно відповідати одному з цих політик з вашої заборгованості іпотечних будинку. Як ви погасити іпотечний кредит, Вам дійсно не потрібно на весь термін поліса, якщо ви повинні минуться. Таким чином, зменшення вигоди має сенс.

Термін страхування життя дуже поширені і дуже популярні серед багатьох людей. Переконайтеся в тому, щоб поговорити з вашим фінансовим консультантом для з’ясування кращий варіант для вашої ситуації.