в штаті Теннессі, медичне страхування є ключем до фінансування терапії статинами

Деякі з нас мають набагато більш високий ризик розвитку хвороб серця та інсульту, ніж інші, тому він може мати вирішальне значення, щоб зрозуміти ваші ризики і вжити профілактичних заходів. Це особливо важливо для жителів штату Теннессі. Цей стан має незвично висока смертність від хвороб серця і топити, але дослідження, що вказують на способи зниження ризику.

Новітні дослідження розглядає як статини впливають на людей з високим ризиком розвитку інфарктів та інсультів. Статини відносяться до категорії препаратів, в тому числі Lipitor (аторвастатин), Mevacor (ловастатин), правастатину (правастатин) і Зокор (симвастатин), які зазвичай використовуються для попередження серцево-судинних подій. Доктора в Університеті Джона Хопкінса тепер сказати, що мільйони людей могли б виграти від статинів, ніж поточне лікування-розпорядчих принципи припускають.

статини можуть захистити людей ще до того, фактори ризику з’являються?

Він визнав, що статини можуть допомогти запобігти серцеві напади наступних і інсультів для людей, які вже стикалися з такою подією. Статини також було показано, щоб захистити пацієнтів, хто не зазнав або серцевий напад або інсульт, але хто з високим ризиком розвитку серцево-судинних захворювань.

Діабет є одним з факторів, який вносить свій внесок в серцево-судинним захворюванням ризику. За оцінками, 33 мільйонів чоловік, як вважається, мають такі фактори ризику, і в даний час право приймати статини. Це головним чином чоловіки у віці 50 років і старше, а також жінки у віці 60 років і старше.

Вихід за межі цих прийнятих стандартів, лікарі в Університеті Джонса Хопкінса Школи медицини та її серця і судин інституту знайшли докази того, що багато людей можуть отримати користь з статинів.

Доцент медицини в Університеті Джонса Хопкінса школи медицини та його серця і судин інституту, Ерін D. Michos, MD, MHS, відзначає, що близько половини всіх серцево-судинних подій трапляється з людьми, які не мають високий рівень холестерину. Приблизно 20 відсотків серцево-судинні події відбуваються з людьми, у яких немає ідентифікованих факторів ризику серцево-судинних захворювань, взагалі.

могли люди без факторів ризику отримати вигоду з статинів?

Щоб краще це зрозуміти, дослідницька група під керівництвом доктора на Brigham і жіночої лікарні брали участь майже 18 000 пацієнтів. Дослідники виявили, що статини захищають від серцевих нападів і інсультів навіть у літніх людей, які не мають відомих серцево-судинних захворювань або діабету, і, які мають низький рівень холестерину (нижче 130 мг / дл).

Статини не звичайно призначають для осіб з низьким холестерином, поки вони також мають високий рівень С-реактивного білка (СРБ). Ось крові маркерів запалення, і дослідження показали, що запалення є ключовим фактором в ініціюванні серцево-судинних подій. Дивно, але в небезпеці пацієнтів зазвичай не перевірені на рівні CRP.

Michos і Джона Хопкінса кардіології професор Роджер С. Блюменталь, MD спробували оцінити, скільки людей з низьким рівнем холестерину і високий CRP могли отримати вигоду з приймаючих статини. Вони використовували дані національного охорони здоров’я та харчування Експертиза, яка зібрала здоров’я від тисяч американців з 1971 року. Ці дані зважених з метою створення представницького картину більше населення США.

Дивлячись на дані з 1999 по 2004, і екстраполяції результатів для населення в цілому, Блюменталь і Michos оцінками, близько 6,5 мільйона літніх людей з низьким рівнем холестерину і високий CRP могли отримати вигоду з статинів. Справді, з холестерином зрізу рівня 160 мг / дл, що лікарі використовують, щоб визначити, чи слід призначати статини, щонайменше 10 мільйонів людей могли б отримати вигоду від терапії статинами.

Michos сказав: “Ми показуємо, що лікарі можуть бути в змозі запобігти тисячі серцевих нападів, інсультів і смертельних випадків щороку, якщо ми розширюємо призначення статинів критерії для включення C-реактивного білка, те, що ми можемо оцінити як частина простого крові випробування “.

У своєму дослідженні, опублікованому в журналі Американського коледжу кардіології, дослідники відзначають, що призначення статинів для літніх людей за допомогою цього нового критерію включити CRP б запобігти близько 260 000 серцево-судинних подій протягом всього п’яти років.

Теннессі медичне страхування є важливим чинником в терапії статинами

При прийнятті рішення, щоб почати приймати статини, є багато, щоб розглянути. Одного разу почавшись, терапія статинами може тривати протягом життя. Правда, ліки-дженерики дійсно коштують менше, але лікування все ще дорого. З іншого боку, загрожують життю наслідків ще більш дорогим. Якщо ви страждаєте серцевий напад або інсульт, відновлення може зажадати ремонту, і дорогий, реабілітаційний центр.

Більшість лікарів вважають, що вигоди від статинів переважують побічні ефекти, але звичайно статинів протягом року коштує від $ 900 і $ 1400. У США, статини приносять 12500000000 доларів на рік для фармацевтичних компаній. Продажі Lipitor, номер один-продажу статинів, були як очікується, досягне 10 мільярдів доларів на рік.

На щастя, медичного страхування в штаті Теннессі зазвичай забирає більшу частину витрат на терапію статинами. Без цього покриття, терапія статинами (а також багатьох інших життєво необхідних можливостей) просто поза досяжності для багатьох з нас.

З реформою починає позначатися медичного страхування, зараз найоптимальніший час для пошуку нової політики. Отримати більш повне уявлення про те, як політики з різних страховиків порівняти, отримавши допомогу від незалежних страхових агентів. Коли вони працюють з планами від декількох страховиків, вони можуть дати вам більш широкий діапазон охоплення і ціноутворення.