в чому різниця між передплаченого кредитної картки і нормальної кредитної картки

Передплачений карта виглядає як кредитна або дебетова картка. Він може бути використаний таким же чином, як кредитні картки, в магазинах, ресторанах або в Інтернеті, в усьому світі. Головна відмінність у тому, що немає ніякого ризику потрапляння в борг, тому що ви можете витратити тільки кількість грошей, які попередньо завантажуються на карту.

Багато людей відкинутий компанії-емітенти кредитних карт, оскільки вони мають поганий кредит. Вам не доведеться, що труднощі з передплаченої кредитної карти.

Проблема сучасного суспільства в тому, що кредитна карта необхідна, щоб забронювати готель, рейси авіакомпанії або покупок в Інтернеті. Це означає, що людям з поганою кредитною не може зробити будь-який з цих речей, тому що вони не можуть претендувати на отримання кредитної картки. Саме з цієї причини передплачені картки стають дуже популярними.

Зокрема, передплаченого кредитної картки є платити, як ви йдете кредитної карти. Вони можуть бути створені шляхом автономних компанії, а не одним з традиційних банків. Використання одного може означати, що ви не використовуєте банку взагалі! Вони не будуть стурбовані вашого кредитного рейтингу.

Вона в основному працює як звичайна кредитна карта (або дебетова карта), за винятком того, що вона не пов’язана з банківським рахунком. Ви повинні додати кредит у перезавантаження центру, які розташовані в роздрібному продажі, переведення в готівку чеків місцях і супермаркети (наприклад, Tesco, Safeway, Wal Mart і т.д.), то ви використовувати його так само, як нормальні кредитної карти.

На відміну від традиційних кредитних карт, передплачених кредитних карт не надавати кредити власникам карток. Замість цього, рахунки оплачені протягом конкретного періоду, в той же час було підтримано MasterCard / VISA для майже загальне визнання. Там немає кредитної лінії та рахунків гарні тільки для балансу застосовуються.

Ми не будемо робити ніяких вибачень за підкресливши, що ваш кредитний рейтинг не є визначальним чинником при видачі передоплачені кредитні карти. Всі заявники приймаються, незалежно від їх кредитної історії за умови перевірки їх адреси і т.д. Існує немає кредитної перевірки виконуються з будь-якої кредитної компанії і посиланням на карті не є, отже, доступними для всіх. Це відкриває можливість для тих, хто, як правило, знизилися кредитні картки основних засобів у зв’язку з несприятливими кредит, низький рахунок кредиту, або відсутність кредитної історії. Навіть маленькі діти можуть використовувати ці карти.

Як правило, використовується в англійській мові, “передплачених” і “кредитна карта” є протиріччям в термінах. “Prepaid” означає, що ви заплатили за щось, перш ніж приймати його отримання, а не будете отримувати рахунки з вимогою оплати пізніше. Беручи до уваги, “кредитна карта” означає, що ви будете розміщувати покупці в кредит і кредитор (банк-емітент) поставить коштів на купця. Пізніше, коли ви отримуєте платіжну відомість від них, ви будете зобов’язані платити в повному обсязі або в розстрочку. Таким чином, зазвичай використовується термін “передоплачені кредитні карти» може бути розглянутий оксюморон. Таким чином, це більш точне виклику цих карт Prepaid Visa або MasterCard.

Іншими словами, передплачені картки, як щось середнє між картою магазину подарунків і дебетових банківських карт. Це схоже на карту магазину подарунка в тому, що певна кількість грошей був завантажений на ньому. Це як дебетову картку банку, тому що це прийнято в будь-якому місці, що основною кредитної картки має честь, навіть в Інтернеті! На відміну від дебетових карт, проте, передплачений карта не прив’язана до конкретних банківським рахунком.